Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyi jogok megsértése?

Személyi jogok megsértése?

Figyelt kérdés
Messengeren küldott egy illető nekem magáról eléggé erotikus képeket én persze ezeket lementettem meg minden és most azt kérte az illető hogy töröljem ki de én nemfeltetlen akarom (tudom nem a legemberibb dolog) nos azlenne a kérdésem hogy ha ezeket nemhasznalom fel de viszont megtartom abból lehet baj?

2019. febr. 13. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, mert bárki más is hozzáférhet valamikor, talán csak olyan soká, amikor te már nem is foglalkozol vele - de attól még akkor is visszaélhet vele. Töröld ki, ha azt kérte.
2019. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet belőle bajod, a Messenger szabályzatában is le van írva, hogy lehet képeket és screenshot-okat menteni.
2019. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lehet belőle bajod"

Nem azt kérdezted, hogy lehet-e belőle "baja", hanem hogy lehet-e belőle "baj".

2019. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az előttem íróhoz azt is hozzá tenném, hogy amit messengeren vagy a legtöbb internetes platformon keresztül megosztassz az onnantól kezdve nem a te tulajdonod hanem az adott platformé. Esetedben a facebook-é.
2019. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!