Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a farzsebükben hordják a...

Akik a farzsebükben hordják a telefont, nem féltik?

Figyelt kérdés

Igen, az előző kérdés ihletett meg. :D


Nekem nem jutna eszembe oda tenni.

Jó, most tél van, télikabát, miegymás de az irodában is félteném pl klotyóba ejtéstől.


Nyáron meg az utcán - pillanatok alatt kilopják.


2019. febr. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire éri meg manapság telefont lopni, mert elég jól le vannak védve ujjlenyomattal. Persze meg lehet oldani a gyári visszaállítást de az egyszerű zsebtolvaj ehhez hülye.
2019. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ott tartottam, amíg egy alsókategóriás mobilom volt. A mostanit eszembe nem jutna odatenni.
2019. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első okostelóm a farzsebemből esett a budiba, vízkár érte, tönkrement. Drága lecke volt, de azóta egy telefonomon sincs egy karcolás se, annyira vigyázok rájuk.
2019. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem fogják fel, hogy onnan lazán kikapják. Nekem eszembe nem jutna odaraki. Nem balf***sz tolvaj gyárira visszaállítja és IMEI számot cserél aztán ba***hatom az egészet.
2019. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem táskába van, és nem pulcsi vagy ilyesmi zsebébe akkor én is farzsebbe rakom. Nem félek hogy valaki kikapja... :D ki a fene nyulkálna oda hozzám ? Telefonja szinte mindenkinek van már.

Nem felejtem el, ha oda rakom, ezért ha mosdóba megyek, vagy leülök, automatikusan kiveszem a farzsebemből. Van olyan nadrag aminek elol van zsebe, de engem ott nagyon nagyon zavar :D

N

2019. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ott, mikor munkahelyemen kimentem a wc-re , és gyorsan felkaptam a mobilom, be a hátsó zsebembe. Persze, hogy rögtön a wc-ben landolt szegény, majdnem szívrohamot kaptam. De szerencsére az égvilágon semmi baja nem történt, pedig azért eléggé elmerült... És még csak nem is iphone, csak egy ,,mezei" Samsung.
2019. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan applikáció, ami kamera, és lezárt képernyőn is müködik (a gyáriak nem) szóval a csaj farzsebében van, de a kameraobjektív mindig kilóg, és pont az áltozatok sliccét veszi fel.

Otthon meg erre masztizik, sőt a jobbik egy banánt is használ ehhez.


Nancy Freeday Női fantáziák c 1987 könyvéből kiderül, hogy mindegyik titkon a sliccedet stirőli, persze nem direkt, hanem evolúciós okból. (vonzza a szemét)

2019. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!