Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent egy férfi számára...

Mit jelent egy férfi számára egy nő élőben és facebookon?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,kirugtak az állásombòl igy van egy kis szabad időm,szerencsére félretett pénzem is.Igazából most kezdtem nézelődni a facebookon idáig szinte nem is nyitottam meg.Most 20 éves gyönyörű modellalkatú talán már 25 26 évesnek is kinéző csajokat látok,kik 600 800 like al vannak elhalmozva a szomszéd városokból való férfiaktól.Ennyire népszerű lenne egy ilyen csajszi? Mit tudhat 20 évesen,hogy így ragadnak rá a férfiak?Milyen igénye van egy ilyen bombázonak? Milyen jellemű férfinek kell ilyen csaj? Jó lenne ha valaki tényleg kifejtené őszinte okos véleményét,esetleg tapasztalatát.Talán tul maradi vagyok.

#ismerkedés #vagy facebook
2019. febr. 18. 14:41
 1/2 Alain Delon ***** válasza:
100%
Jól néz ki és nyomnak rá egy lájkot, esetleg szívecskét. Ennyi az egész: egy kattintás. Semmi különös nincs mögötte.
2019. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dolgokrol maradtál le, hogy "fénykepszűrők" amit már azok is tudnak használni akik a photoshophoz lusták. Úgyhogy most már mindenki úgy néz ki, mint régen a sztárok akiket ha szerencséd volt csak képeken láttál. :D

Facebookon mindenki szép, de legalabbis szebb mint élőben bármikor, és mivel magadat szoktad látni élőben is, egész biztos úgy fogod magad ettől érezni, hogy nálad mindenki szebb, így jobban megtolod a képeken a szépítőket, és ezért a téged nézők is azt gondolják mennyivel szebb vagy már mint ők, úgyhogy ők is megtolják a szépítőket, és végül soha nem merünk majd találkozni senkivel nehogy kiderüljön hogy nézünk ki valójában, vagy ha véletlenül összefutnánk akkor sem ismernénk fel a másikat.

2019. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!