Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok, van egy...

20 éves fiú vagyok, van egy példaképem (szintén férfi) hogyha kirakom facebookon borítónak ugye nem fogják azt hinni hogy meleg vagyok? (aki a példaképem ő egy ismertebb ember)

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó és minek lenne profil képed?
2016. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
nem hiszem, főleg ha oda is írod magyarázatnak :D meg az ismerőseid biztos tudják, h ő a példaképed...szal sztem nem gond
2016. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: BORÍTÓ képnek


Második: Én is hasonlóan gondolom, csak a rossz akarók miatt vannak kétségeim, hogy ők talán egyből ezzel támadhatnak be

De annak örülök hogy te megérted ;)

2016. nov. 12. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen szempontból nem fogják félreérteni, de azért én mégsem tenném. Az rendben van, hogy valami olyasmit akarsz, ami az érdeklődési körödre utal, de azért mégse használd fel egy másik ember arcát a te profilodhoz. Az nem az ő profilja, hanem a tiéd.


Ennek ellenére sokan megteszik, az igaz, viszont azok is sokan vannak, akik ettől viszolyognak. Tehát ha nem akarod magad lejáratni, inkább ne tedd.

2016. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
(Az most mindegy, hogy profilkép vagy borítókép, a borítókép is a te profilod.)
2016. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!