Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok hihetetlen...

Miért vagyok hihetetlen lusta, kedvetlen és frusztrált folyamatosan?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez, csak döglenék és gépeznék egész nap, nem akarok dolgozni, sportolni, ismerkedni, utazni, ha már csinálni kell valamit, nagyon frusztrált leszek, mindent halogatok inkább az utolsó pillanatig meg a legkönnyebb megoldást keresem hetekig, sokat kattogok minden felmerülő problémán. Nem tudok döntést hozni, mert nem is akarok csinálni semmit, nincs kedvem ki sem mozdulni a házból.
2019. febr. 22. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár depresszió is lehet, érdemes lenne tárgyalnod egy szakemberrel.
2019. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Velem is hasonló a helyzet 1-2 éve... De nagyon remélem, hogy hamarosan véget ér ez a motiválatlan, céltalan időszakom. Mondjuk nekem valószínűleg méghozná a kedvem a kimozduláshoz az, ha lenne valaki, aki szívesen jönne velem ide-oda. De megfelelő ember hiányában, egyedül nem akarok sehova sem menni... 18/L
2019. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel en is qrvara igy vagyok
2019. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
A zsenialitás legfőbb jellemzője a mindent halogatás
2019. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es ezt hol olvastad? Valami 0 hozzáértéssel rendelkező facebook oldalon?


Amúgy van ilyen. Sok minden lehet. Többek között depresszió is ahogy írták. De lehet csam rossz életed van, amin lehet változtatni.

Nem kell rögtön belemagyarázni hogy ez egy jó dolog és valójában zseni vagy. Mert ez csak önámítás. Ezzel a magatartásformával csak napról napra rosszabb lesz. Tudom. Ezt tolom egy ideje.

2019. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ez egy enyhe depresszió. Oh, bocsi, nem a diagnózist kérdezted, hanem a miértet.

Azért, mert nincs miért tenned. Nincs célja az életednek, amiért küzdesz, ami miatt beállnak a prioritások az életedben. Érzelmi energia híjján vagy. A depresszió szó elkülönítő nyomásnak is fordítható. Valószínűnek tartom, hogy nem beszélgetsz emberekkel - gépezel, döglesz - ahogy írod. Az emberek élete hatással van egymásra, inspiráló lehet egy másik ember élete számodra. Ha ez nincs ott, hát olyan leszel, ahogy írod. Embermentes.

Választhatsz: iszappakolás, hogy szokja a bőröd a földet, vagy erőt veszel magadon és élő emberként (és nem gépként) kezdesz el élni. A te életed, kezdj vele valamit. Jó a helyesírásod, érhetően fogalmazol - biztos nem vagy egy szobanövény! ;-) Hihetetlenül érdekes a világ idekinn! Csiga-biga gyere ki! :D

2019. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!