Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért állítják be...

Mostanában miért állítják be a hetero fehér férfiakat elnyomottaknak, amikor egyáltalán nincs így?

Figyelt kérdés

Én fehér hetero férfiként kaptam bántásokat hasonló fehér hetero férfiaktól, mert nem illeszkedtem be a társadalmi normákba. Nem vagyok az a tipikus maszkulin férfi. A maszkulinitás szerintem mérgező, mert versengésre, aggresszióra, másokon való áttaposásra és érzelemmentességre nevel.

Szerintem nem kell csodálkozni a gender, pc kultúra előretörésére ezek termelték ki őket.

Mai napig azt lehet látni, hogy bántják azokat akik nem illenek bele a társadalom által konstruált szerepekbe, a nőket mai napig tárgyiasítják, a homoszexualitást betegségnek állítják be, pedig a homofóbia az igazi betegség.

Ezek után, hogy lehet olyat kijelenteni, hogy fehér, hetero, férfi elnyomás van mikor látni lehet, hogy ez egyáltalán nem igaz?


2019. febr. 24. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Köszönjük hogy megosztottad velünk a véleményed.
2019. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Mit jelent számodra a maszkulinitás?

Mert szerintem te baromira nem úgy értelmezel dolgokat, mint az emberek többsége

2019. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Téged nem azért bántanak, mert fehér és heteró vagy, hanem mert hülye és még reklámozod is. Kapásból most általánosítottál pár millió heteró férfit, és tituláltad őket hímsovonisztának, homofóbnak stb. miköben nyilván nem ez a valóság. Például ha ezt személyesen velem tennéd, elég gyorsan elküldenélek a halál farkára emelt hangerővel, mert komoly sértéskéntként értékelném. Szóval szokd a gondolatot, hogy valószínűleg kiérdemled te azokat a bántásokat...
2019. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem bánt téged senki, hanem szándékosan kirekeszted magad ezzel a viselkedéseddel. Ez ugyanaz a kényszeres feltünési viszketegség, mint a maszkulinozás, csak herék nélkül.

Szóval nem nyom el senki, és a fehér hetero férfiakat sem. Egyszerű, hétköznapi emberek vagyunk, Te én, és a legtöbb pali. Mindenféle szupererő, vagy egyéb különlegesség nélkül.

2019. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Fájt, amikor letépték a farkad? Vagy ki sem nőtt?
2019. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Nekem már meg se kell szinte szólalni, szép volt, srácok!

Tisztelettel: egy "tárgyiasított és elnyomott" (amúgy nem) nő.


De még azt hozzátenném, hogy a _normális_ fehér heteró srácok a gyökér társaik miatt ugyanúgy meg vannak billogozva, pedig szerintem a normálisabbja van többen, és ők igenis áldozatai ennek az egész PC-s, genger-es baromságnak, ami már önmagában toxikus. Hát még, ha terjesztik is. Egyre több gyenge, mimóza alakot termel ki a társadalom emiatt, és brutálisan korcsosul a világ, már lassan, ha nem tartozol valamelyik "kisebbségi" csoportba és nem vagy "elnyomott", akkor kb meg se szólalj, ne fejtsd ki a véleményed, mert jön az összes hülye és véresre ostorozza a hátad érte.

Részemről továbbra is 2 nem van. Férfi, akinek farka van. Nő, akinek vaginája. Pont. Ha fizikailag nem így van, akkor szegény beteg. (Ettől nem ítélem el, de ha van mindkettő, vagy egyik se fejlődik ki rendesen, az baj.). A nemi szerepek meg úgy hülyeség, ahogy van. Mindenki úgy viselkedik, ahogy neki tetszik, a mai világban egész nyugodtan megtehető. Én is férfias gondolkodású nő vagyok, férfi szakmával, ahol ráadásul a legtöbben még mindig nagyon ferde szemmel néznek a nőre, de ki nem tojja le? Okuk van rá. Láttam már a szakmámban (elektronika) más nőket is, és hát... ja. Megértem, hogy velem is fenntartással bánnak eleinte, az én tisztem bebizonyítani, hogy nem azért vagyok itt, mert bizonyítási vágyam van, hanem mert szeretem a szakmát és érdekel.

De igen, pont a te fajtád az, aki elkezdte az egész világot romba dönteni és ti picsogtok a legjobban. Ez nem Amerika, itt nem fogsz akkora megértést kapni ebben a témában. Bocs.

2019. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Te tök hülye vagy, kérdező. Nem attól lesz maszkulin egy férfi, hogy verekszik és agresszív. Egyébként nem vagy hetero. Búza vagy, látszik azon a hülye mesterkélt nőies kéztartásodon, és a nyávogó hangodon. És a buzoiditás betegség.
2019. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

"Én is férfias gondolkodású nő vagyok, férfi szakmával"


Leírod, hogy a nemi szerepek hülyeségek (egyetértek), aztán nemet adsz a gondolkodásmódnak és a szakmának.

2019. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem szerintem férfias szakma, hanem a többiek szerint. De tény, hogy ahány nővel eddig ott találkoztam, azok nem állták meg a helyüket. Ami nem jelenti azt, hogy nincs más nő, akinek ne menne, de nem véletlen alakult úgy, ahogy - hogy tele van begyöpösödött emberrel és az első, amikor megtudják, hogy én is ezzel foglalkozom, hogy rácsodálkoznak, hogy de hát nő vagy. Őh. Igen. Lépjünk túl rajta - ennyivel kb elintézem. Csak valószínűleg nem sikerült jól megfogalmaznom elsőre, sorry.
2019. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

"Fekete vagyok és büszke vagyok rá" -> "Nagyon helyes büszkének kell lenni rá! PC!"


"Fehér vagyok és büszke vagyok rá" -> "!!! Hülye Náci! rasszista görény!!"


"Meleg vagyok és büszke vagyok rá" -> "Helyes és szép mikor az ember elfogadja és szereti magát!"


"Heteró vagyok és büszke vagyok rá" -> "homofób gyökér vagy, mérnem kotródsz el a retekbe!"


"Nő vagyok és büszke vagyok rá" -> "Helyes egyenjogúság van büszkének kell lenni rá hogy nőnek születtél, nem szabad hagyni hogy elnyomjanak!"


"Férfi vagyok és büszke vagyok rá" -> "!hímsoviniszta nyomorék, fogadni mernék hogy egy alkoholista feleség verő aljadék vagy!!!"


Senki ne mondja hogy teljesen alaptalanok a feljebb írtak, ez a PC baromság, már rég nem a korrektségről szól...

2019. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!