Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Látta már valaki a dzsungel...

Látta már valaki a dzsungel című filmet?

Figyelt kérdés

Olvastam egy véleményt a filmről,és sajnos én komfortzónában ragadtam,de szarul is érzem magam az írás végett :(

Úgy érzem ha én xy dolgokat nem csinálok akkor elb...sztam az életemet :(

De olyan fura néha mások dolgait nézem ki mit tesz vagy tett meg ami ugye nem az én életem,miért akarom a más vágyait?Míg másokat nézek boldog biztos nem leszek.


"Nekem tetszett a film, a végéig izgultam, néha már talán túlságosan is, volt, amikor oda sem mertem nézni :) Nekem az Út a vadonba c. film jutott róla eszembe, bár abban nem volt dzsungel, de a főhős ott is egyfajta útkeresés miatt vág bele a kalandba. A legtöbben a komfortzónájukban toporognak, mindenük megvan, és nem értik, hogy miért nem boldogok. Yossi próbálta feszegetni a határait, belekóstolni az igazi életbe, mielőtt beszáll a mókuskerékbe. Bátor dolog."



2019. febr. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A filmet ugyan nem láttam, de az életben az egyik legkárosabb dolog szerintem a komforzóna. A világ egyik legjobb és leghasznosabb dolga feszegetni a határokat, beleugrani az ismeretlenbe, kipróbálni minél több dolgot. Így lehet igazán edződni lelkileg és így lehet igazán önismeretet szerezni. Sose késő elkezdeni, akár csak apróságokkal is.
2019. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


Egyszerűen képtelen vagyok rá,bele belebénultam ebbe az egészbe.

2019. febr. 25. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy képtelen vagy, ne beszéld be magadnak a tehetetlenséget. Senkinek nem megy magától, mint rengeteg minden, ez is feljeszthető gyakorlással. Először érdemes apróbb lépésekkel kezdeni, például átalakítod a rutinod, vagy épp egyik nap valami olyat teszel, amit amúgy nem szoktál (pl. elmész egyedül moziba és megnézel valamit, ami érdekel). Ha eleget csinálod, akkor rájössz, hogy igazából semmi félelmetes nincs a dologban és egyre nagyonn lépésekre leszel képes. Mégis mi a legrosszabb, ami történhet? És még ha történik is valami, az vajon tényleg rosszabb lesz, mint a mostani tehetetlen, befásult állapot?
2019. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3


Én pl a pénz dologtól ezzel egyidőben a jövőtől félek nagyon és ez megbénít.Van xy pénzem és félek bármit csinálni,pl mondjuk egy vállalkozást nyitni vagy ilyesmi mert félek,sőt rettegek,hogy elvesztem a pénzemet.Meg attól is rettegek,hogy egy gyárban fogok dolgozni szarért húgyért végleg elbaszva az életemet rabszolgaként,vagy,hogy hajléktalan leszek.Szerintem leginkább ezek tartanak bent a komfortzónámban.

2019. febr. 25. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, kockázat nélkül soha semmi nem fog változni. Jó, ha az embernek van egy B terve, de néha merni kell lépni, hogy az ember előre jusson. Ha én anno benne maradtam volna a biztonságos szarban, mára valszeg már megbolondultam volna. A félelem egy bizonyos szintig egészséges, de amint bénító a hatása, már kóros. Talán érdemes lenne ezzel felkeresned egy szakembert.
2019. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5


Még az elején próbáltam de csak ideig óráig volt hatásos,aztán meg m,ár erre is arra is adtam ki kis pénzt de nagyon semmi.

2019. febr. 25. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!