Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi vár rám internet nélkül?

Mi vár rám internet nélkül?

Figyelt kérdés
A héten töltöttem a 30-at. És valamiért arra jutottam hogy töröljem a közösségi média hozzáféréseim. Megnyugvást és ürességet érzek. Az egyik jó a másik nem. Most arra jutottam hogy az internetet sem használnám. Életem során volt mindig tv internet telefon rádió, de egyiket se szerettem. Nem tv-znék nem interneteznék nem rádióznák semmi újság vagy könyv nem lenne az életemben. Az a gond hogy barátaim sincsenek. Milyen szórakozást találjak? Drasztikus főleg hogy a szakmáim a technológiára épülnek.

2019. febr. 27. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem a neten éled az életed. De te gyakorlatilag be akarsz zárkózni, ami nem jó. Valamilyen módon be kell engedned a külvilágot.
2019. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Közösségi médiát én sem használom már. Régen érdekes volt, nekem már nem tetszik az, amikre használják. Fiókomat megtartottam, mert sok régi osztálytárssal ott tudom csak felvenni a kapcsolatot.

Semmi gond azzal, hogy nem a neten éled az életed. Sőt!

De miért zársz ki mindent? Mi a baj azzal, hogy időnként tv-t nézz? Zenét hallgass? És pláne mi a baj az olvasással???

Ne fordulj így magadba. Értem, ha eleged van a kütyükből. De lehet mindent okosan használni, nem kell teljesen elhagyni.

Pl. olvashatsz hagyományos könyvet. De szerintem az e-book olvasókkal sincs gond. Az nem olyan kütyü, mint a telefon, tablet, azon nem netezünk.

2019. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit sem egészséges az egyik végletből a másikba ugrani, amikor annyi, de annyi köztes megoldás van.. Miért büntetnéd magad, amikor semmi szükség rá? Lehet ám okosan is használni az internetet. A könyveket meg alapból nem tudom miért veszed ide, nem csak elekronikus formában léteznek..
2019. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük ez is egy közösségi oldal. Itt a jó idő, lehet menni túrazni, jön majd a sok szabadtéri program, fényképezheted merre jártál meg ilyenek, meg rakat más egyéb, amiket egyedül is lehet.
2019. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Unatkozol??? Ha nem tudod a tech. honlapokat magad megtalálni, akkor ásd el magad. Aki manapság nem tájékozódik, az nem jut semerre.
2019. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egész jól elvoltam. Olvasni nem szeretek csak kb 1-2 percet egyhuzamban. A tv sose kötött le azzal már szakítottam. Rádió sem kötött le. Az ujságot csak a hírek miatt utálom szakács magazinokba belenézek. Az internettel meg csak a probléma van! Én még megpróbálok net nélkül élni ha nem megy úgy is vissza kényszerülök rá.
2019. febr. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!