Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Csenge...

Ti mit gondoltok Csenge Forstnerről?

Figyelt kérdés
Én egyszerre csodálom és irigylem őt. Gyönyörű lány, az alakja és az öltözködési stílusa is fantasztikus, és mintha ez önmagában még nem lenne elég, egy eszméletlenül szép helyen lakik, anyagi szempontból mindent megengedhet magának és iszonyú népszerű. Mindehhez pedig még csak 15 éves.

2019. febr. 12. 15:30
 1/10 anonim válasza:
95%

Nagyon mű arca van

Korához képest nagyon durván sminkeli magát

2019. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogy egy ingyenélő semmirekellő akiből maximum egy VajnaTímea kaliberű pénzéhes plázacica lesz. Számomra az a durva hogy egyesek ilyenekre néznek fel meg ilyenek a példaképeik. Aki az apja, anyja pénzén él jól az minden csak nem tiszteletreméltó, sokkal inkább undorító és felháborító. Aki az ilyen senkiket még bálványozza is, az meg maximum 12 éves vagy komoly értékrendbeli gondjai vannak.
2019. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: A lány TOZENÖT éves, mégis miből "éljen jól" szerinted, menjen el részmunkaidőben dolgozni? A 15 évesek több mint 95%-át a szülei tartják el, nem tudom, hogy ezt miért tartod olyan felháborítónak.
2019. febr. 13. 05:10
 4/10 anonim ***** válasza:
99%
15 évesen miért kéne "jól élni"? Járjon iskolába, tanuljon meg legyen a barátaival, azt kell 15 évesen csinálni, nem a rongyot rázni. Beteg ez a világ én mondom.
2019. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert ha valaki szép ruhákban jár, az azt jelenti, hogy nem jár iskolába és nincsenek barátai? Inkább a te gondolkodásmódoddal van itt a probléma.

Ráadásul ő Amerikába jár iskolába - ahova mellesleg nagyon gyorsan beilleszkedett -, nem egy gyenge színvonalú magyar suliba, így számára sokkal több lehetőség van a tanulásra, és nyilván már perfektül beszél angolul is (ez utóbbi azért a magyar tinik döntő többségéről nem mondható el).


Az első válaszoló véleményét elfogadom, de a te álláspontod elég értelmetlen, mivel azért nézed le a lányt, mert "jól él". Ha te lennél gazdag, akkor te sem kizárólag csak magadra költenéd a pénzed, vagy beraknád egy széfbe az egészet, hanem megpróbálnál minél jobb életszínvonalat biztosítani a gyerekednek.

2019. febr. 14. 07:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én még soha nem is hallottam róla egészen a kérdésed elolvasásáig. a csatornájára is csak ránéztem. 1-2 videójába belenéztem, de hamar kikapcsoltam, mert engem egyáltalán nem érdekel. ami persze nem baj, valószínűleg nem is én vagyok a célközönsége és nem érdekelhet mindenkit ugyanaz.


teljesen érthető, hogy 15 évesen a szülei tartják el, szerencsés, hogy szép lány, aki jó körülmények közt élhet és amerikában tanulhat, de ezek miatt se lenézni, se felnézni nem érdemes rá. ezek adottságok, amihez ő nem túl sokat tett hozzá, ettől ő se jobb, se rosszabb ember nem lesz.


hogy angolul jól megtanult, az már az ő eredménye és sikere, bár az anyanyelvi környezettel helyzeti előnyben van, szóval ezt meg nem érdemes a magyar kortársainak a nyelvtudásához hasonlítani. aki külföldön él, annak automatikusan sokkal könnyebb nyelvet tanulnia - függetlenül attól, hogy sokan vannak, akik még ezzel sem tudnak megfelelően élni. jó, hogy neki sikerült, de azért még ez sem olyan őrült nagy eredmény. ha például másokat is ösztönöz, vagy akár segít is benne, hogy ők is meg tudjanak tanulni angolul, az már egy sokkal nagyobb eredménye lehetne - nem tudom, hogy ilyesmivel foglalkozik-e, de talán érdemes lenne.


nagyon ügyes és komoly eredmény, hogy ekkora követő tábort hozott össze. ez már mindenképpen az ő sikere, amit nem lehet tőle elvitatni - függetlenül attól, hogy engem érdekelnek-e a videói vagy sem. ebben a sikerben az ő munkája van és az ő eredményei hozták, ami határozottan nem rossz így 15 évesen.


hogy milyen videókat csinál és hogyan kezeli a hírnevét, meg a benne rejlő lehetőségeit és különösen, hogy hosszú távon mire viszi vele és hova jut majd hosszabb távon, azt meg majd az idő megmutatja. most még fiatal (és nem is ismerem a videóit, így azt sem tudom miről és hogyan szokott beszélni).


ha valaki "csak" szórakoztat, már az is lehet fontos eredmény. ha emellett, vagy éppen ezen keresztül sikerül pozitív üzeneteket, hasznos és értékes példát mutatnia a követőtáborának, ha sikerül őket jobb irányba terelni és hozzájárulni, hogy többet hozzanak ki az életükből az meg már érték teremtés. de 15 évesen ez még nem biztos, hogy ez elvárható valakitől.


amiket a kérdés alatt leírtál róla, azok engem nem nagyon érdekelnek. arról mesélhetnél, hogy mit csinál, miről beszél, miért érdekel téged, amit csinál és mit nyújt neked, amit ő csinál, mivel járul hozzá az életedhez, amit csinál, vagy az, hogy te nézed őt - nem kötekedés, engem tényleg érdekel, hogy te miért nézed.

2019. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Irritáló, afektálo nagyképü kislány.. itt torzul el a fiatalság mikor ilyenre akarnak hasonlitani.. néztem pár fan oldalt...

No comment...

Utánozni probálják a kislányok a mutogatás,artikulálást.szegények annyira cikik....

2019. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
34%
Azt hogy ő a tökéletes nő mintaképe
2022. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Minden, csak nem tökéletes nő…max külsőleg. Ugyanakkor buta, mint a segg!
2022. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
én nagyon szétkurnám és az arcára élveznék
2022. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!