Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is szólítanak más néven?

Titeket is szólítanak más néven?

Figyelt kérdés

Már 3 olyan ember van az ismeretségi körömben, aki Tünde néven szólít. Egymástnem ismerik.

Évek óta ismert ismerős is, aki tudja a nevem néha elhibázza.

Még csak nem is hasonlít a nevemre. Szóval nem értem miért pont Tünde.

Nektek is van hasonló "nevetek"?


2019. márc. 2. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de egyszer egy ismerkedés során volt, aki félreolvasta és emiatt ellenkező neműnek hitt.
2019. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy Eszter keresztnevü rokonom és mindenki úgy hívja hogy Tünde🤷‍♀️
2019. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet szokták lezsoltizni, egymástól független emberek. Azt állítják, úgy néz ki, mint egy Zsolt. Hát biztos. :D
2019. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem rendszeresen Tamásnak szólítanak. Amúgy Balázs vagyok, de Tamásos kinézettel:)
2019. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is szokott a nem közvetlen felettesem (hanem az afölött álló) Tündének szólítani! A váltó társam Tünde. Így én is hallgatok erre a névre. 😁
2019. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem rendszeresen. Ha kicserélnek egy betűt a nevemben egy másikat kapnak és ezt rendre benézik sokan. Imádom utána nézni, hogy még ők szégyellik súlyosan magukat. Szoktam rajta nevetni (nem az emberen, az tudja túlzott reakción) és mindig megnyugtatom őket vidáman, hogy amúgy nem érdekel, nem zavar, nyugodtan nyugodjanak meg. Arra viszont mindig figyelek hogy én ne rontsam el mások nevét és ne hívjam azon a becézési formán amit nem szeret az illető.
2019. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A családban gyakran szólítottak a nővérem nevén, őt pedig az enyémen. Ildi-Viki.
2019. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!