Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lánynak mikor kezd el...

Egy lánynak mikor kezd el nőni a melle?

Figyelt kérdés
Én már nem emlékszem hogy mikor kezdett el növekedni, mert rég volt. Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2019. márc. 2. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Változó.

Nekem kb 11 éves koromban.

2019. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mikor áll meg a növekedés?
2019. márc. 2. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem még 20-21 évesen is nőtt.
2019. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Amikor eléri a földet.
2019. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kb 9 éves koromban kezdett el nőni, kb ott meg is rekedt. 😑😑
2019. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem másodikos koromban kezdett nagyon fájt a kisszunyogcsípés :) 8-9 éves voltam

Majd 19 évesen abba maradt.


Viszont fogamzásgátló szedésekor nőtt újra

2019. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bizarr vagy nem, nekem is 8 és fél - 9 évesen kezdett el nőni, ekkor B-s volt, 12 évesen már D-s, és 15 éves koromra meg sem álltam az F-es méretig. /Most 20 vagyok./

...Nem volt szép emlék. Borzalmas volt úgy létezni egy osztályközösségben, hogy az összes osztálytársad még éretlen, csitriskedő kislány, te pedig teljesen más vagy kívülről és belülről is, emiatt nem telik el úgy egy nap sem, hogy ne gúnyolnának non-stop, és nem vágnák napi szinten a szemedbe, hogy nem tartozol közéjük.

Nekik jóval előbb meg kellett küzdenem ezekkel a dolgokkal, mint ami náluk csak évekkel később jött elő. Ilyen volt a havibajon kívül a (merevítős) melltartó viselése, és a szőrösödés is, ami miatt nagyon kellemetlenül éreztem magam.

Ezzel együtt pattanásos is lettem, a szemöldököm pedig az akkori szőke pár szálból sötétté és extrém bozontossá változott.

2019. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most veri a válaszokra.
2019. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10 éves 7 hónapos 23 naposan.


Tuti erre rántasz rá.

2019. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem kb 12 évesen kezdett nöni.
2019. márc. 3. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!