Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lánynak/nőnek általában...

Egy lánynak/nőnek általában hány éves koráig nő a melle?

Figyelt kérdés
Én tökéletesen meg vagyok elégedve a mostani mellméretemmel de gyanítom hogy még nőni fog de arra lennék kíváncsi hogy körübelül mennyi idős koromig?
2019. febr. 21. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez szibjektív... ha hízol az is nő,illetve mensi előtt is nagyobb (nekem legalábbis). Terhesség alatt is nő,szopinál mèg inkább. De egyébként olyan 16éves korom és szülés előttig hordtam egy méretet. Aztán most egy kosárral nagyobbat.
2019. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Kb. 5 mp volt megtalálnom a választ a Google segítségével.

Általában úgy 17 éves korig éri el a "végleges" méretét, persze ha olyan a testalkatod és hízol pár kilót, akkor is nőhet viszonylag sokat (mondjuk ha lefogysz, a melled is visszanyeri az eredeti méretét), valamint ha pár év múlva gyereket szülsz, akkor is valamivel nagyobb lesz.

2019. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiatalfelnőtt korig alakul a test kb 20-21 éves korig, utána csak terhesség és hízás okozhat mellméret változást. Hormonális hatásra a ciklus során megduzzadhat a mell, de az csak átmeneti állapot nem valódi növekedés.


Nekem 15 éves korom óta ugyanakkorák.

2019. febr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90. - Hosszában.
2019. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Elméletileg 17-18 körül megáll a növésben de olyan 21 éves korig formálódhat. Nekem 15 éves korom óta ugyanakkora.
2019. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!