Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok kiteljesedni a...

Nem tudok kiteljesedni a szülőhelyemen, falumban, ez miért van?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiteljesedni a saját szülőhelyemen.

Nem is az emberekkel van baj,birom őket sokat,de lehet az is hozzájárul,van egy kettő akit nem és van olyan 5-8-as osztálytársam akit nagyon utálltam és pont velük kerültem 9-12-be is.De itthon nem tudok kiteljesedni,nem tudok teljes életet élni,nem merek semmibe se belekezdeni,csinálni stb.

Sokat gondolkoztam már rég,hogy elköltözöm majd Magyarországra és új,teljes életet kezdek,barátokat szerzek stb.

Mit tegyek?Miért van ez ?



2019. márc. 9. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy úgy érzed hogy a faluban mindenki arra kíváncsi hogy ki és mit csinál. Atán terjesztik egymás között.

"Te, figyelj, hallottad hogy a Mari néni vett egy pulykát? Biztos nagyban akarja tenyészteni."

2019. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ezt érezni,nagyon nem hallgatok senki véleményére és nem érdekel mit mondanak rólam.

De ennek a két osztálytársamnak,akikkel pont 9-12 be kerültem azoknak köze lehet.Mivel 5-8ban is miattuk nem akartam semmit stb..Nagynak hiszik magukat mindenbe beleszólnak valamit csinálsz mondják mindenkinek és ha jót csinálsz már ők is utánoznak stb.

2019. márc. 9. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér aztán maximum legrosszabb esetben 1-2 év után rájössz te is, hogy magad elől úgyse tudsz menekülni.
2019. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!