Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy megkeseredett ember,...

Egy megkeseredett ember, hol/hogy tudna "kiteljesedni"?

Figyelt kérdés
Nincsen barátnőm, nincsenek haverjaim, az egyetemi tanulmányaimmal csak vergődök és sanszos, hogy nem fogok tudni lediplomázni, totál feszült vagyok, fáradt és utálok minden szépet és jót ami számomra nem adatott meg (szerelem, szex, társaság). Gondoltam arra, hogy elmegyek katonai pályára, de fizikailag alkalmatlan vagyok (alacsony, vékony és rossz a szemem). Arra is gondoltam, hogy kimegyek külföldre robotolni (mosogatás), de ismerősöm meg nincs és a nyelvtudásom is elég gyér. Tudtok mondani olyan lehetőséget, ahol ki tudnék teljesedni? Anno a sok frusztrált, lélektelen ember, mind a politikát választotta (Sztálin, Rákosi, Hitler), de ma már oda is intelligens, tanult embereket vesznek fel, szóval azt sem választhatnám. Valami tippet adjatok, mert qrvára nem lelem a helyemet!

2016. okt. 9. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó előtti mondatod második fele hamis.
2016. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha a katonaságban gondolkozol, a fizikum az fejleszthető ha mentálisan képes vagy rá, akkor próbálkozz.. Külföld se garancia arra, hogy jobb lesz az életed.. persze pénz az "lesz".. DE miért nem adatott meg neked a az a 3 szép és jó dolog?? Tettél értük bármit? Próbálkoztál? Mert a próbálkozás nem elég..Igazából, csak rajtad múlik, hogy mit akarsz.. Ha félsz, hogy nem fogsz tudni lediplomázni, akkor miért kezdtél bele? Kapj észhez és tegyél a dolgokért, semmi nem hullik az öledbe :)


20F

2016. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt koncentrálj az egyetemre és a nyelvtanulásra! Ezeket ne hanyagold, mert később meg fogod bánni!


Azt is javaslom, hogy kezdj el sportolni. Nekifogni nehéz, de később fizikailag megerősít, szellemileg pedig feltölt. Kiegyensúlyozottabb leszel, ami kívülről is meglátszik, így társaságod is biztosan lesz majd.

2016. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichológust próbáltál már?
2016. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Nem, de nem is mernék elmenni hozzá, hogy kitárulkozzak előtte.
2016. okt. 9. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom mindegy, hogy miben, de valamiben nagyot kell változtatnod. Én mnodanám, hogy vágj bele a külföldbe, mert olyan szituációkkal fogsz találkozni amik egeészen biztosan motiválni fognak, csiszolni fognak a jellemeden és rá fogsz jönni mit is szeretnél igazán. Nekem legalábbis ez az ami bevált.


1 K M

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw

2016. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!