Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén, mennyi az intelligen...

Őszintén, mennyi az intelligencia szinted?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyanok válaszoljanak akik a Mensa féle tesztet töltötték ki,mivel ugye tesztenként full eltérő eredmények jöhetnek ki.

Nekem 118 lett. Mensa szerint átlagon felüli intelligenciám van,viszont elkezdtem itt Gyk-n olvasgatni ilyen kérdéseket és kb mindenkinek 120 vagy 130 feletti az IQ szintje. Most akkor ők hazudnak vagy ez hogy lehet? Elvileg Mensa szerint a népesség 88%-nál magasabb az IQ-m ami ugye lehet tök átlagos is ha valóban minden embert beleszámítunk a népességbe. Nektek mennyi?


22/L


2019. márc. 10. 10:07
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
Mensáson a felnőttkori 135 fölötti de se kiemelkedően okosnak sem kiemelkedően sikeresnek nem érzem magam. Ez csak egy szám, ami önmagában nem mozdít előre az életben. Pláne hogy többféle intelligencia van, nekem pl. az érzelmi elég alacsony pedig arra is szükség lenne az életben.
2019. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ki itt az agresszív? Kérdező, inkább nézz utána mit jelent a szó és utána használd. :D
2019. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!