Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti meik embertől félnétek a...

Ti meik embertől félnétek a legjobban? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pl:egy 190 cm magas vékony embertől,vagy egy 164-cm 110 kg-os kigyurt embertől?


Mindenki irja le amit gondol,és tudom hogy nem azzon mullik ki mekkora"és hány kg,de igy első ránézésre értem.


Én jobban félnék a kigyurt alacsony embertől).


2019. márc. 10. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A magas talán gyorsabban fut, az alacsony, mokányt még én is lehagyom hosszabb távon :)
2019. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az alacsony pasik sokszor konplexusosak. Szóval inkább attól.
2019. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy 164 cm 110kg-is embertől.

Sőt,ha olyan a szituáció,akkor egyenesen rettegnék.

2019. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább a vékony, alacsony emberektől félek, akik hasonlítanak Elliot Rodgerre.
2019. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon birtam a válaszokat,köszönöm :))


Szerintem az alacsonyabb emberek"sokkal gyorsabbak és űtösebbek.


Az MMA-ban is az alacsony emberek ugy dobálják a magasabbakat,mindt egy kis papirt.Még jöhetnek válaszók kiváncsi vagyok hány ember ért velűnk eggyet.

2019. márc. 10. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak a hosszú állkapcsú lányoktól félek,mástól nem.
2019. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magas vekony. ( jartam mma-ra meg bjj-re evekig) A dagadtak (110 kg 164 cm) nem birja allokepesseggel,futni se tud. Az ilyen elol siman el lehet futni.
2019. márc. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor a magasabb emberek gyorsabbak,(Futásra),az alacsonyabbak agresszivabbak,De ha egy alacsony gyurós és egy magas vékony srác,össze futna akkor igy első ránézésre Kire tippelnétek?


Ja és tudom hogy az nem számit,már leirtam a kérdésben is,csak nagyon kiváncsi vagyok meikre vevőbbek az emberek):))

2019. márc. 11. 09:37
 9/10 tudniakarom0812 válasza:

En a kigyurt alacsonytol mindenkepp nagyon paráznék

De ha ők ketten osszemérnek az erejuket lehet a magas vékony nyerne,mert ugye a gyorsasag meg a strategia néha többet jelent az izomnál es az erőnél

2019. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem,nem gyorsabbak de ez attol fűgg),nekem van egy alacsony"gyurós barátom,és sokkal gyorsabb mindt én.


Amikor polóra vetkőzik,húzodnak töle az emberek,és bulikban is utat adnak neki,De egyébként egy nagyon rendes jószivű srác.

2019. márc. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!