Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem járna semmilyen követke...

Ha nem járna semmilyen következménnyel, mit csinálnátok azzal az emberrel akit a legjobban utálok?

Figyelt kérdés

#kiváncsiság #Rejtett indulatok #nincs következmény
2018. okt. 17. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kerékbe törném.
2018. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Apránként darabolnám fel élve. Egyenként az ujjait, aztán centinként haladnék arrébb. Ügyelnék arra hogy minél tovább éljen és szenvedjen. Na jó, max. 24 órán át, nem vagyok én szadista, azután úgyis meghalna...
2018. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Megkínoznám, közben a szemébe mondanám, hogy miért utálom, majd életben hagynám, de eltörném mindkét lábát.
2018. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs ilyen. De ha volna, és bármit intézhetnék, akkor legfeljebb azt, hogy többé ne találkozzak vele.
2018. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azzal,akit te a legjobban utálsz?

Semmit.Mi közöm hozzá? 😂

2018. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
A kinyújtott karjait, lábait egy fa asztalhoz szögelném és valami orvosi szikével "felboncolnám", csak hogy megnézzem mi romlott el benne, amitől ilyen gonosz, semmirekellő lett. Aztán lassan, gyöttelmesen hagynám elvérezni. Nem vagyok szadista, de az ilyen férgek kihozzák belőlem az állatot.
2018. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!