Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érdeklődnek ennyire a...

Miért érdeklődnek ennyire a párkapcsolatomról? Csak én érzek rosszindulatot?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve együtt vagyunk, volt egy kis szünetünk még az eleje fele.

Anyukámmal már nem élek együtt, őneki nagyon nem szimpatikus a barátom azóta. De pláne a jelenlegi párja hatására nem.

Legjobb barátnőm (bár sajnos ez mára már csak inkább azért vagyunk barátnőnk mert egyikőnknek sincs több barátja) is (ahogy anyukám is) állandóan mikor találkozok velük barátomról kérdezgetnek. Nem szakítottunk-e? Együtt vagyunk-e még? Veszekszünk-e? Stb.

Mindig annyira kellemetlen mert olyan érzés mint ha rosszindulatból kérdezgetnék, és egyénként a hangsúlyuk is olyan fura ilyenkor.

Gyerekes lehet ez a problémám, de nagyon zavar hogy mikor valamelyikőjükkel találkozok kb ez az első kérdésük.

“Barátnőm” más dolgokban is eléggé irigy vagy nem tudom rám, de nem értem miért érdeklődik még interneten is a kapcsolatomról.

Kiváncsiskodik, ha épp valamikor nem találkozunk barátommal már nevetve kérdezi hogy mi van nem akart velem találkozni?

Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni hogy leperegjen rólam?

Miért kérdezősködnek ennyire?

20l



2019. márc. 11. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Jobban járnál, ha nem találkoznátok többet. Te is azt gondolod, hogy rosszindulatból kérdez ilyeneket és igazad is van. Jobb az ilyeneket hagyni.
2019. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nagyon rossz hatással van rám mivel eléggé befolyásolható vagyok 😕 viszont még egy évig egy iskolába fogunk járni, és már nagyon rég óta ismerjük egymást, egyik pillanatról a másikra nem tudom csak úgy ott hagyni mert meg fog sértődni és el fog hordani mindennek (már volt egy balhénk onnan tudom)

Pláne sajnos nincs rajta kívül barátom jelenleg

2019. márc. 11. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Rossz indulatból mondják",valoszinű.

De nem más dönti el hogy:kivel éljűnk,micsináljunk,Tehát jobb ha hagyod,és nem foglalkozól velűk.


Ha látják hogy te foglalkozól velűk",(A pletykákkal)-akkor még jobban csinálják.de ha nem törődsz csak mosojogsz akkor beletörődnek hogy nem tudnak mit tenni,és elöbb utobb abba fogják hagyni.:)

2019. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!