Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közületek félt/fél valaki...

Julcsyka89 kérdése:

Közületek félt/fél valaki valakitől/valamitől? (pl. : a suliban vagy bárhol) 19/L -középiskolás-

Figyelt kérdés

Velem a következő történt:

Előző hónapban 1 gyerek megkért, hogy kössem be a cipőjét, gondoltam mi az nekem, így hát megtettem.(valahol kezdtem kapizsgálni hogy valami lesz ebből). Ezután döbbentem rá hogy leszégyenített. :( Úgy felhergelt, úgy döntöttem, ~kölcsön kenyér visszajár~ alapon vágok vissza.


Röviden ennyi.


Azóta, mióta ez megtörtént...amióta csak meglátom, pici ideg van bennem. De mostanság belegondoltam abba; mi lenne, ha véletlenül meglátna, falhoz szorítana vagy leteperne a földre. <:(

Szóval így...lassan kezd az a gyerek a félelmemmé válni.



2019. márc. 12. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Na pszichológust neked, de rögtön! Szólj a szüleidnek!
2019. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félek persze, bár az én félelmeim kissé más kaliberűek.
2019. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egész általános- és középiskola egy rémálom volt. Csendes, visszahúzódó voltam, aki csak annyira vágyott, hogy hagyják békén, és mégis állandó célpont voltam. Volt egy jó pár ember, akiktől féltem.


Azóta sem tudok megbízni senkiben. Rettegek, hogy ismét célpont leszek, hogy megaláznak, nem is tudok megbízni senkiben sem. Ismerkedni sem merek senkivel sem, lányokkal főleg nem. Jól körbe lettem bástyázva. Annyit sikerült csak elérnem, hogy a szakmai életben a kollégáim elismernek.


25/F

2019. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 ......
2019. ápr. 3. 23:49
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 megértelek. Próbálj meg szembenézni a félelmeddel! Megér 1 próbát. Sok szerencsét. ^-^
2019. ápr. 3. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:

"Próbálj meg szembenézni a félelmeddel! Megér 1 próbát."

Köszi a biztatást, de nem. Nem akarom újra kitenni magam ennek. Mióta egyedül vagyok, azóta nyugodt az életem.

2019. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a fizikatanáromtól félek...

Nem is azért, mert rossz vagyok a tantárgyából, hanem leginkább azért félek, mert mindig megszégyenít, kigúnyol az osztálytársaim előtt.

" Ez megint csak hármas, de már a négyes tanulóktól is megszokhattuk. "

" Már mindent elmondtál, ami rossz. "

" Ekkora hülyeséget én még életemben nem hallottam. "

" Jó is lesz, ha csinálsz szorgalmi feladatot, mert eddig nem tanultál semmit. "

" A szokásos jegyedet kaptad, mint mindig. "

" Olyan, mintha a falnak magyaráznék. "

És nem is én vagyok az egyetlen, akivel ezt csinálja... =/

Büdös, cigiszagú, beképzelt alak! :D

Örülök, hogy most nincs suli, így nem kell látnom.

2020. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alsós koromban a visszabukott cigányoktól és a felsősöktől féltem.
2020. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!