Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen csillagjeg...

Fiúk! Nektek milyen csillagjegyű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanok, akik nem hisznek a horoszkópos fszságokban.
2019. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűz
2019. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Az osztályomban minden fiúnak csak a Nyilas lányok jönnek be :((( Mondták is hogy ők nem hajlandóak más csillagjegyekkel összejönni, mert egy jósnő egyszer megmondta nekik, hogy a feleségük Nyilas lesz. Én szegény Vízöntő meg csak várom a megfelelő Ikrek férfit, de mindig csak Nyilas-függő Skorpiók jönnek :(((((((
2019. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a szuperhold és az univerzum váltás utána asztráltér szakadás alatt születettek jönnek be.
2019. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Örülnénk, ha áttakarodnál az Ezobarmok közé...


Itt többnyire normális emberek vannak

2019. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 spok ***** válasza:
Eddig valamiért nagyrészt skorpiókkal hozott össze az élet, imádom őket :D De amúgy én sem hiszek a horoszkóp szerinti megítélésben, inkább töltsd ki az MBTI tesztet és az talán egy fokkal jobban megmutatja, hogy milyen ember is illik hozzád igazán
2019. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Bika. Mindigis a Bika lányok jöttek be és most 39 évesen Bika lány lett az első barátnőm. Szűz vagyok horoszkóp szerint is.
2019. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilas, Bika, Szűz. Amit nem tudtam, és nemrég tudtam meg, hogy a Halak is.
2019. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vree ***** válasza:
Horoszkóp? :D Nem tudtam, hogy még mindig a 20. században élünk. Már nem vagy a magazinokra rászorulva szórakozásért, nem inkább valami app-el kellene a fölös idődet eltöltened?
2019. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!