Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak csillagjegyű lányok,...

A halak csillagjegyű lányok, tényleg nagyon problémások?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
A csillagkiállításra csak csillagjeggyel lehet belépni.
2014. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Csak napjegyre nem lehet mindent fogni.

Értelmetlen a kérdés.

2014. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
33%
Így van, csak napjegyre semmit nem lehet alapozni. Aszcendens sokkal többet számít. Amúgy nem tudom, nekem nem jönnek be a halak lányok. Ilyen életképtelenek, nagyon tökölősek, hangulatemberek. Ja és minden halak ember késik. Ezt rühellem.
2014. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csak azok írjank akik hisznek az asztológiában . A csajnak több bolygója is a halakban van.
2014. aug. 1. 19:10
 5/19 anonim válasza:
45%
A volt csajom Csárizárd volt. Képzelheted milyen jó dolog arra ébredni, hogy lángol a ház.
2014. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
84%

5-ös, de hülye vagy :D


Van egy pár "halak" női ismerősöm. Rendszeresen átbasszák őket, gyengék, érzelmesek.


De ennyire tényleg nem lehet alapozni. Ismerd meg a csajt, aztán dönts.

2014. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Halak a napjegyem, egy-két apróságot leszámítva egyáltalán nem passzol rám. Vannak problémás személyiségvonásaim (mint mindenkinek), de nem "Halak-típusúak".
2014. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdenek el piálni vagy drogozni, mint sok halak, akkor nem. Sajnos az összes halak ismerősömnek van valami szenvedélybetegsége. Csernus is halak és drogozott, Bajor pedig iszik. Bár ez a többi bolygóállástól is függ.
2014. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én halak férfi vagyok és sosem szoktam késni, utálom azokat, akik késnek, az is tény. Az aszcendensem bak.
2014. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Én is halak vagyok. Eléggé hisztis xD

Nehezen barátkozom, mert sokan kicsesznek velem. Könnyen befolyásolhatóak vagyunk!

2014. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!