Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiskorában mást is rúgtak már...

Kiskorában mást is rúgtak már ágyékon lány létére?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és elrepedt a szeméremcsontom. Általános iskolás voltam és a folyosón egy fiú azt hitte, neki kiabálom, hogy nyomika, pedig ez volt a barátnőmmel egymás közt a megszólítás... tudom, hogy gyerekes és h*lye dolog, de 12 évesek voltunk... a srác azt hitte, neki ordítom, és minden előzmény nélkül megrúgott. Csillagokat láttam, később derült ki, hogy elrepesztette a csontom.
2019. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 utána nem ajánlotta fel, hogy ad rá puszit? :D Egyébként durva fájdalom lehetett
2019. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

:) Nem. Nagyon fájt, főleg járáskor, de amúgy állandóan, és mikor napokóta panaszkodtam rá, akkor vittek orvoshoz. A gyerek kapott is érte egy igazgatóit, meg becitálták a szüleinket megbeszélésre.

Érthetetlen, hogy miért hitte azt, hogy neki beszélek, előtte nem ismertük egymást, nem is beszéltünk, a nevét se tudtam, és még csak rá se néztem, mikor elmentem mellette. Ez az egyik legrosszabb emlékem a mai napig.

2019. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, veled mi történt?
2019. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Gyerekként nem, hanem 17 évesen musical próbán. Az előttem álló rosszkor fordult és teljes erővel ágyékon rúgott. Sérültem próbákon többször is pl rúgtak ugyanígy fejbe is de ez volt a legrosszabb, napokig fájt még utána.
2019. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Velem annyi történt, hogy piszkáltak az iskola udvaron alsóban és végül odarúgtak. A részletekre már nem emlékszem, csak arra, hogy csillagokat láttam. Súlyosabb sérülés szerencsére nem történt. Kíváncsi voltam mással is történt e már ilyesmi. Valahogy azt láttam, hogy az a tévhit terjedt el, hogy a lányoknak nem fáj odalent, ha megrúgják úgy, mint a fiúknak. Pedig igazából sokkal érzékenyebb is, ha pont a csikló pontját éri az ütés...
2019. márc. 15. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Engem nem megrúgtak de mászókáról estem már úgy, hogy a vascsőre.. És ja. Fájt. XD
2019. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Egyébként az lágyék, az ágyékod hátul van. Rúgtak már meg ott, de engem minden nap vertek, repedni nem repedt meg, csak fájt egy ideig, meg nyilván nem esett jól.
2019. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!