Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok itt az egyetlen...

Én vagyok itt az egyetlen lány aki kiskorában sosem akart hercegnő lenni hanem csak azt várta hogy Pán Péter egyszer bekopogtasson az ablakán?

Figyelt kérdés
( nemrég kezdtem el nézni a Once upon a time című sorozatot és most úgy érdekelni kezdett ki hogy volt vele ) :D

2014. máj. 1. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hercegnő sose akartam lenni, ellenben Sarolt az István a királyból igen. :D (Bakeliten volt meg és kábé folyamatosan azt kellett nekem felrakni.)
2014. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én sem akartam soha hercegnő lenni :) Én is Pán Pétert vártam,hogy elvigyen Sohaországba és soha ne kelljen felnőni.És a Once upon a time is jó sorozat.
2014. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én unikornison akartam lovagolni, de nem rózsaszín, csicsás unikornison, hanem rendesen.

Én se akartam hercegnő lenni.

Meg akartam még robot lenni kiskoromban, mondván, hogy ez izgalmas.

Nem lehettem több négy évesnél.XD

2014. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor vártam őt, de jó lenne, ha egyszer eljönne:) és a once upon a time-ban a Pán Péter hát...huh<3
2014. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem akartam hercegnő lenni. Én a roxforti levelem vártam.
2014. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 UgrinPetra válasza:
Én is vártam Pán Pétert kicsiként és amikor nagyon szerettem volna h itt legyen akkor elképzeltem h velem van
2014. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 misz000 válasza:
Detto,be is adtam a szülőknek,h este elvitt 😃
2015. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 UgrinPetra válasza:
En is a Pan Peteremet vartam. Ja és űrhajós is akartam lenni :)
2016. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!