Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki felelős a te életminőségedért?

Ki felelős a te életminőségedért?

Figyelt kérdés
Válaszodat indokold, légy szíves. Köszönöm a válaszadásra szánt idődet! (Senkit nem pontozok le.)
2019. márc. 15. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Én vagyok a felelős. Ki más?
2019. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megindokolnád?
2019. márc. 15. 10:23
 3/18 Metionin ***** válasza:
92%
Elsősorban én. Indok? Hát én veszem a cuccokat, kaját, én döntöm el hogy mit eszek, mit sportolok, miről mondok le és miről nem stb.
2019. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki saját maga felel az életminöségéért, meg egyáltalán az egész életéért.

Indoklás: az életét ö maga éli, és úgy alakítja, ahogy akarja. Másra hárítani a felelöséget csak kibúvó az alól, hogy csak ül és nem tesz semmit a helyzete javításáért!

2019. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Többiek?

2019. márc. 15. 10:40
 6/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Elsősorban te. Ha a világot nem is tudod megváltoztatni, de magad igen. Te döntöd el, hogy változtatsz. Te keresed hozzá az időt, a helyet, a lehetőséget. Pl. elhatározott, hogy mostantól heti 2x elmész edzőterembe. Bökkenő, hogy te szinte mindig dolgozol reggel 8-17-ig. Ilyenkor elgondolkodsz, hogy a sima nyitási idejű edzőtermek kilőve, mert mondjuk mind 8-19-ig van nyitva. Mire munka után odaérsz már záróra. Akkor vagy keresel alternatívát, pl eljársz futni a szabadba és akkor teszed amikor időt szakítasz rá (munka előtt vagy után), vagy otthon kezdesz edzésbe, esetleg találsz olyan edzőtermet ami nyitva van akár 10-ig is.


Meghatározod a célt, az irányt, és megkeresed a lehetőséget, hogy az teljesüljön, akkor is, ha elsőre nem tűnik úgy, hogy össze fog jönni.

2019. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Mivel felnőtt vagyok így teljes mértékben én. A saját döntéseim juttattak oda ahol vagyok, mind jó mind rossz értelemben. Ha nem ott vagyok ahol lenni akartam azért is én vagyok a felelős. Mint amikor el akarsz kocsikázni A-ból B-be de C-ben kötöttél ki. Bizonygathatod magadnak hogy márpedig te jó helyen kanyarodtál le az autópályáról, fordultál be stb. te mindent jól csináltál, ha nem B-ben vagy (vagy nem odafele tartasz) akkor bizony valamit elrontottál. Csak rá kell időnként nézni a térképre és megkérdezni magadtól: jó fele megyek én? Csak hát persze nagyon sok ember azt se tudja pontosan hova akar menni. Viszont amíg nincs konkrét úticél addig semelyik irány se lesz jó.
2019. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tegyük Fel, Hogy (TFH.) valaki sérülten születik. Ezen esetben bizonyos mértékben a gének, bizonyos hányadban a szülői magatartás (pia, cigi, stb. volt-e a terhesség idején) is befolyásolhatja a történteket. Amint megszületik, felcseperedik a sérült gyerek, a képességeitől függ, hogy milyen életminőséget tud magának - illetve a környezete segítségével - megteremteni.

Valós esemény alapján írtam, amit írtam...

2019. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Noblesse Oblige válasza első olvasásra megijesztett.
2019. márc. 15. 10:59
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

A FIDESZ.


Én lakást szeretnék venni, de nem tudok. 4 éve kezdtem el dolgozni - pont akkor, amikor behozták a CSOK-ot. A CSOK-ot... már a kifejezéstől is megkeseredik a szám íze és elkap a fekete gyűlölet. A CSOK, amely miatt a lakásárak az elmúlt időben 2-3-szorosára emelkedtek. Tanultam, hajtottam, dolgozok, másodállásom van. De nem megyek vele semmire. Minél többet gyűjtök, a lakásárak annál gyorsabban emelkednek. Ami régen a környékünkön 5-6 milliót ért, azt mára 12-15 millió forintért hirdetik.


Nincs jövőm. Nincs reményem, hogy saját lakásom legyen. Lakás nélkül pedig sosem fogok tudni családot alapítani, gyereket vállalni.


És ezért rohadtul nem hiszem, hogy én vagyok a hibás. Ezért az országot vezető kormány a hibás. A kormány, amely a gazdaság legbefolyásosabb szereplője. Hatalmát pedig arra használta, hogy ellehetetlenítse a fiatalok jövőjét.


A FIDESZ a felelős.

2019. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!