Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/ nők mennyire zavar...

Lányok/ nők mennyire zavar titeket ha egy férfi hónaljánál és az oldalán van pár csík stria? .

Figyelt kérdés
Ezt a hibát leszámítva tökéletesen kidolgozott, kigyúrt testem van, de ez az a tényező ami miatt semmi önbizalmam sincs. Nem merek trikót felvenni, strandra járni... Nagyon utálom magamat ezmiatt, hogy régen elhanyagoltam a testem és elhíztam...

2019. márc. 15. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen normális.

Mivel ingadozik a súlyod,mint a testépítőknek is.

Amikor tömegelnek,akkor híznak,szálkásításokor fogynak.

Ezt pedig a bőr ilyen módon követi.


Olyan,mint terhesség utáni csíkok.

2019. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor is nagyon zavaró. Mondom már lefogytam és ezen kívül tökéletes lenne a testem, rengeteget edzen, de ez nagyon rossz igy..
2019. márc. 15. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Persze gondolom te sem várod el a nőktől hogy ne legyenek striáik... ha ez rendben van akkor fogsz találni olyan lányt akit szintén nem zavar hogy van rajtad.
2019. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Libers Pertz ***** válasza:
0%
Ez a gyúrás mellékhatása, mint azt már megválaszolták neked. Ezek szerint szégyenled, hogy gyúrsz. Grat.
2019. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint már lejöhetett volna abból amit írtam, hogy nem a gyúrással van bajom. Nem is értem mi alapján vontál le ilyen következtetést. Mivel én régen kövér voltam ezért lettem striás. Amióta edzek egy új sincs rajtam csak azok amik régen..
2019. márc. 15. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Téged zavar egy nőn a stria?
2019. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok nőn is van stria. Rajtam is így nyilván nem zavar egyáltalán.

Megváltoztál, jobban törődsz a testeddel és ez a lényeg, erre legyél büszke, ne pár csíkra koncentrálj rá.

2019. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!