Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vágyom, egy ilyenre?

Csak én vágyom, egy ilyenre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék, egy olyan kapcsolatot, ami teljesen független mindentől. Szóval, szerintem jó lenne, beszélgetni teljesen ismeretlen emberekkel. Persze, ha az illető nem szeretné megadni adatait, nem várom el. Csak jó lenne, úgy mindent kiadni és elmondani, úgy, hogy tudod nem fog nyílvánosságra kerülni, mert nem tudjuk kivel beszélünk, csak a nemünket mondanánk el egymásnak. Ha van ilyen ember, szívesen beszélgetnék vele. ×/FIÚ

2019. márc. 18. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak te.

Lelki szemetesláda épeszű ember nem akar lenni senki.

Keress egy párt, az talán meghallgat.

2019. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem van párom, és meg is tudunk mindent beszélni. Attól, hogy te nem, más még lehet, hogy akar beszélgetni. Nem kell rögtön oltogatni a másikat.
2019. márc. 18. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok embernek van szükség erre de vannak olyanok akik csak tényleg lelki szemetesládára használja a másikat. Ha így lenne akkor egyértelműen máshogy fogalmazott volna. Itt viszon nem ez áll fent itt csak a bunkóság áll fent az első válaszoló részéről. Nekem meg ezt kellet kibeszélnem magamból...
2019. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!