Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok néhány tanácsot adni?

Tudnátok néhány tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kezdeném ott, hogy képes vagyok küzdeni és szeretnék nyerni!

Lassan kezdem elhagyni a szobámat, belépek egy úgynevezett FELNŐTT ÉLETBE!

Mondhatni a seggemen még ott a tojáshéj, most azon dolgozom, hogy megszabaduljak a tojáshéjtól.


17 év alatt olyannyira megviselt az élet, teljesen összetörtem, nagyon nehezen tudok egyenes háttal tovább menni! A legkisebb hiba/kudarc/beszólás miatt képes vagyok, összekuporodva a sarokban sírni!


17 év alatt a családomat láttam elsüllyedni a mélység legmélyebb mélységéig! Az apám elvesztése, végignéztem, ahogy anyám a stressz hatása miatt összetör! A barátaim elvesztése (lehet, hogy nem is voltak igaz barátok), az osztálytársak undorító viselkedése!


Az évek alatt sokat gondolkodtam, arra a döntésre jutottam, hogy én jobb szeretnék lenni mint amit átéltem!

A borzasztó gyerekkor ellenére, szeretnék mosolyogni, örülni-boldog lenni, még akkor is, ha egy hibát vétek-nem szeretnék állandóan a sarokban sírni!


Annyira irigylésre méltó, hogy vannak olyan emberek akik átúsztak az élet hullámain, de mosolyogva-hiába belül megviselték a történtek, de akkor is!

Nekem miért ilyen nehéz?


A napokban jól felmértem magam, testileg gyenge vagyok, sőt nagyonis! Ezért úgy döntöttem, hogy beiratkozok egy aikidó edzésre! - lehet, hogy hülyeség, de szerintem ez egy nagy önbizalom lökést adott nekem! :)

Leírtam a gyengeségeimet most azon vagyok, hogy néhány gyengeségem leküzdjem!


Szerintetek jó irányba fordultam?

Vagy kezdjem az elejétől? Ha igen?! Akkor hogyan? És hol?

Annyira megköszönném, hogyha a rosszindulatú válaszoktól megkímélnétek! :) És bocsánat, de muszájnak éreztem, hogy leírjam:(

Előre köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 21. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A céljaid jók, haladj tovább ezen az úton!
2019. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. márc. 21. 10:26
 3/6 TR75 ***** válasza:

Az első lépés mindenképpen az, hogy felismered és felméred a helyzetedet. Szerintem jó felé kapisgálsz.

Az a lényeg, hogy kitartásod legyen abban, amit csinálsz, de ha azt látod, hogy rossz az irány, akkor képes legyél változtatni rajta (mert nyilvánvalóan lesz olyan, hogy tévedsz).

A motivációd megvan, ezt kell megőrizned.

2019. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. márc. 21. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy felismerted mi az, amin változtatnál és elkezdtél tenni is érte. Ez már egy nagyon nagy lépés!

A lelked erősítésére beiratkozhatnál még egy önismereti vagy pszichodráma csoportba is, szerintem sokat segitene a kibontakozásban.

Amiket leírtál... csak negatív, kritika. Biztosan találsz valamit magadban, amit szeretsz, ezeket talán nehezebb észrevenned, de ne félj meglátni a jót is!

2019. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok :)
2019. márc. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!