Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van akinek a párja elmegy...

Van akinek a párja elmegy inkább inni ha valami nem tetszik neki? Miért? Normális ez?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy házisárkánnyal él együtt akkor igen, normális.
2019. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem képes a kommunikációra. Vagy épp a másik fél nem hagyja. Mindenesetre nem normális.
2019. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Normális. Érzi, hogy nő benne a feszültség és nem akar belemenni egy nagy patáliába ezért kimegy, iszik valamit, ücsörög egy kicsit, leereszti a nyomást, megnyugszik és úgy megy haza. Persze nem mocsárrészegen, az már más kategória. Közben esetleg a párja is lenyugszik.
2019. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi megbeszèljük, ha valami gond van, nem elvonulunk, mint egy durcàs 5 éves.
2019. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beidegződés igen kellemetlen együtt élést vetít előre :(
2019. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Összejöttél egy alkoholistával. Addig szakíts, amíg nincs gyerek!
2019. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De hiába "ereszti le a gőzt "

1. Részegen jön haza és máshogy viselkedik sokkal indulatosabb, agresszív

2. Attól még engem esz az ideg

2019. márc. 22. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy probléma, hogy nem tudjátok csak nyugodtan megbeszélni. Erről szólna egy kapcsolat, hogy a problémákat közösen megoldjátok. Azért is elmehet inni, mert veled nem lehet ilyenkor beszélni és persze az is lehet, hogy ő a ludas vagy mindketten. A jövőre tekintve ez így nagyon gáz, mert valószínűleg csak rosszabb lesz.
2019. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Könyörgök: Mi a kérdés? Aki rendszeresen részeg és agresszív, azt ott kell hagyni. Ennyi. Miről beszélünk???
2019. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És ennek a kapcsolatnak milyen jövője van, kérdező?

Teszem az 10 év múlva lesz 2 gyereketek. Ő ugyanezt fogja csinálni, valami nem tetszik elhúz és részegen jössz haza.

Mit mondasz a gyerekeknek? Ja, bocs, hogy egy kretén az apàtok, nem hagytam el soha, mert én is kretén vagyok..

Már bocsi, de ennek semmi jövője nincsen, én nem szenvednèk mellette. Idegeskedsz, utána szenvedsz vele, hogy részegen jön haza. Mire jó ez?

Csak szólok, hogy rengeteg lelki eredetű betegség van, ha ilyen mérgező kapcsolatban élsz, akkor ne csodálkozz a jövőn..

Hidd el, van olyan férfi, aki ha gond van leül és megbeszèlni veled. Ez a kocsmazas meg részegen hazajoves a legalja, így kezdődik minden alkesz karrierje..

2019. márc. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!