Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én fel voltam mentve matek...

Ha én fel voltam mentve matek osztályzat általánosba meg szakközépbe attól még csinálhatom az asztalos szakmát?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban diazkalkuliát diszlexiát állapítottak meg nállam, ezért matek osztályzat alól felmentést kaptam. Faipari szakközép suliba jártam de nem fejeztem be, emlékeim szerint nem kellett annyi matek a szakmához, max összeadás kivonás. Gondolkodom hogy újra megpróbálom az asztalos szakmát. Kérdés mennyire kell matek tudás, nem indulok e hátránnyal ilyen múlttal? Soha nem szerettem a matekot, persze kivonás összeadás ilyen alapműveletek mennek
2019. márc. 22. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a szakiskola igazgatóságán. Előbb szedd össze az összes vizonyítványodat, a felmentésről szóló határozatot, vagy igazolást. Ha már jártál az asztalosipari képzésre, akkor azt is. Nem hiszem, hogy akadálya lehet, ha a négy alapműveletet érted, tudod. Habár a tervrajz, szögmérés, szögek számítása, százalék számítás is kellhet. Ott érdeklődj, ahol tanulni akarsz. Jobb személyesen.
2019. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!