Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai tizen-huszon éves...

A mai tizen-huszon éves fiatalok miért undorodnak az olyan ételektől mint pl körömpörkölt, szalonna, véreshurka és társai, miért lett ez ekkora divat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 21:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ezek közül én csak a szalonnát szeretem, de korántsem divatból, ezek csak egyszerűen nem az én ízlésvilágom. Viszont ismerek olyan tizenéveseket, akik kifejezetten szeretik.
2019. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nagyobb teret kap a tudatos étkezés, és ezen a nehéz, zsíros ételek egyáltalán nem egészségesek. 100 éve biztos jó volt, amikor előtte-utána az ember nehéz fizikai munkát végzett, és esetleg nem volt már alternatíva a magas kalóriabevitelre, de ma már felesleges és a testnek sem tesz jót.
2019. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is csak a szalonnát eszem meg, de azt is csak vékonyra kisütve, volt otthon ehhez egy "célszerszámunk).
2019. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én alapvetően a húsos ételekért nem vagyok oda. Csirke és hal jöhet, de más nem. Más ételek terén nem igazán vagyok válogatós. 18/L
2019. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#20 egy kocsonya, vagy rendes combbol készült pörköltben nincs sok zsír. Egyébként nem is jó a sok zsír mert elrontja a kaját. Szerintem a tudatos táplálkozás része a változatosság, nem mindig kell ezeket enni, de ugyan úgy jó magyar konyha része a főzelékek... Lencse, bab, stb.. A ló túlsó oldalára sem érdemes atesni, pedig én sem vagyok valami tudatos egyén, de néha megkivanok egy salátát stb..
2019. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hát mi is zsírral főzünk sütünk, pl a fánkot is abban sütjük. Szeretem a zsíroskenyeret is de attól is rosszul vagyok mikor olyan zsíros a töltöttkáposzta vagy akármi hogy folyt a fickó szakállán. ( Ezt mèg tizenèvesen láttam èlőben egy lakodalomban )


Èn a változatosság híve vagyok bár nyáron könnyen elszalad velem a ló, mikor èrik a barack meg az uborka.

2019. márc. 29. 18:54
 27/27 anonim válasza:
0%
Azért mert a sok kis nyikhajnak csak a gyros a hamburger meg a pizza az étel!
2019. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!