Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy imponálni akartatok valakinek egy cselekedettel, hogy felhívjátok magatokra a figyelmét, de végül balul sült el a dolog és tök kínos, ciki helyzetbe hoztátok magatokat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Aha, egyetemre mentem.
2019. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ez van...
2019. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van egy fiú akit napi szinten látok (suli miatt) és ha bárhol meglátom mondjuk csak a folyosó végéről is, átjár valami fura érzés és csak neki akarok megfelelni és nem érdekelnek a többiek. Ami szerintem elég fura, ráadásul a kapcsolat reménytelen lenne. Ezt tudom is, de azért még eléggé kedvelem.

Szóval, úgy mondanám hogy ez az életem.

Végülis többször is van ilyen, nem csal nála, de nála nagyon durva.

2019. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem a haverok szivattak meg. Jelenlegi csajom felszedésénél azt tanácsolták, hogy beszéljek vele nagyon durván és mocskosan, mert csak azt szereti, ettől indul be és az eddigi összes barátja ilyen stílusú volt. Na lett is egyhamar egy hatalmas pofon az arcomon! De végül is bejött.
2019. jún. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen.
2019. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kolléganőm (jóban voltunk és vagyunk) a stressz miatt sírva fakadt. Amíg a mosdóban volt, vettem neki egy csokit az autómatából, az asztalára tettem (nem allergiás, nem ételérzékeny).

Amikor visszajött, kérdezte a mellette ülőt, hogy ezt ki adta. Mikor választ kapott a kérdésére, odajött és nyilvánosan visszaadta, hogy ezt nem kéri. (nem az a "Jaj, cuki vagy, de nem kellett volna", hanem határozottan). Mondtam, hogy ugyan már, kell ez most neki, csak még határozottabban megismételte magát.


Semmiség, de akkor kicsit sután éreztem magam, hogy nyilvánosan csinálta.

2019. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

6.ffi vagy? Mert ez igy nem kèrt udvarlasnak tünhetett éppen.


En egy korabban megvasarolt ajandekot nem tudtam atadni mert veszekedtünk. De a jo szivem megbocsatott es atadtam utolag hogy lassa gondoltam rà.

(Nyaralni voltunk folyamat balhezott ezert hogy en lesz.rom öt.mikor hazajöttünk akkor kaptam a fejemre mindent. Csak epp nyaralas alatt en viszont jo szivvel gondoltam ra es keszültem hogy ujra latom.igy amikor ramzuditotta a balhét nem tudtam atadni. Csak kesöbb.)

Amugy megbantam. Ugyanolyan balhezos szemét maradt. Es forditott esetben mikor ö keszült a nevnapomra de akkor is balhezott ö viszont direkt bevagta hogy ezert nem adja at az ajit.


Màr ugy vagyok vele isten mentsen az ilyen emberektöl.

2019. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Nő vagyok és ő is nő
2019. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézett egy sràc nekem tetszett, igy rámosolyogtam.

Aztan fel volt háborodva es a haverjainak mindta nagy sertett hanggal, hogy ugy néz ram minta ismerne, "ki ez he"(ez utobbit nem mondta csak máshogy nem tudom erzekeltetni mennyire végig volt sértve)

2020. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
1est nem értem. Magunk miatt járunk egyetemre.
2020. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!