Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az első benyomásotok erről...

Mi az első benyomásotok erről a lányról a kép alapján?

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 6. 11:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Elhiszi, hogy nagyon alter és fullba tolja a kretént ezzel a Stílussal. Igazi egyedi stílús alig minden 30. lány ilyen a környezetemben.
2019. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már, jó nő csak pózolási-szindrómában szenved. Amúgy rögtön felismertem asszem valami Annabella-nek hívják. :D
2019. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem dögös.
2019. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
Tinikoromban én is pont ilyen voltam :D Egyébként szép az arca, nagyon jó alakja van. A stílusa meg olyan, amilyen, az ő dolga.
2019. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%

- annyi vakolat van a fején, hogy ki se látszik alóla, valószínűleg nem lehet túl szép

- azt hiszi nagyon egyedi, pedig minden második lány így néz ki

- egy undorító wc-ben fotózkodik, ha ez a saját lakása, azt is megkérdőjelezném, egyáltalán fürdik-e

2019. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%
Teljes igénytelenség... De van olyan életmód, ahol ez a trendi, szóval ott elmegy.
2019. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

Elég edgy. Fura az a póló, nem igazán illik össze vele a punk stílus. A piros fűzőre is kíváncsi lennék, hogy a jelentése miatt hordja vagy csak mert menőn néz ki? Ha előbbi akkor elég hiteltelen.

A rengeteg smink is undorító, láthatóan szép arca lenne nélkülük.

Ha tippelnem kellene a személyiségével kapcsolatban akkor egy flegma, életunt, nagy feltűnésvággyal rendelkező sjw ugrik be elsőre, aki nem veti meg a szexuális igények kielégítéséért járó pénzjutalmat és annyira meg akar felelni mindenkinek, hogy nem tud nemet mondani semmire, valószínűleg emiatt viseli a punk stílus ruháit is, nem azért mert fejben ő is punk lenne vagy mert szimplán tetszik neki, csak gondolom a jelenlegi haveri körében azt szeretik, így ő is be akar illeszkedni.

Az a szemöldök hányingert keltő.


De hogy valami jót is mondjak róla:

Az eldobált xaros wcpapírok láthatóan tökéletes környezetet nyújtanak neki, hiszen úgy gondolta ott nyomna egy szelfit a publikus mosdóban, szóval örülök, hogy otthonára talált.

2019. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

Végtelenül unszimpatikus.


De megértem miért a vonat wcben készült a kép. Rátört a szelfi inger, ugyanolyan lehet, mint a fosás. Muszáj. És tükör meg csak ott volt.

2019. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igényltelennek nem modanám. Vannak igényei, hiszen törődik magával, nem elhagyja magát. Összekevered az ízléstelenséget az igénytelenséggel?
2019. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#10 . feltűnési viszketegség. Pozolási kényszer.


Nem lenne rossz csaj ha normális lenne.

De ha igy jó neki aki hajrá...

2019. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!