Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves lettem. Hogy ment el...

24 éves lettem. Hogy ment el ilyen gyorsan az utóbbi 4 év? Nem is érzem magam olyan fiatalnak már

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok 24f
2019. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát így.
2019. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez ilyen.

Majd pislogsz kettőt és már 28 leszel, aztán hipp-hopp 30. Az élet már csak ilyen.

2019. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Innentől már felgyorsul az idő sajnos.:( Tegnap tettem fel ugyanezt a kérdést én is, ma meg már 27 éves vagyok. Pedig nem szabad így hozzá állni. Gondolj arra, hogy a majd 30 éves éned örülne ha 24 lehetne. Vagy a majd 40 éves éned, örülne ha 30. Ameddig fizikailag jól érzed magad a bőrödben, egészséges vagy, addig örülni kell és nem siránkozni azon ami elmúlt.
2019. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonymousreview60 ***** válasza:
Mivel egyre kevesebb újat tanul az agyad, gyorsabbnak érzibaz időt. Töltsd fel élményekkel! Carpe diem! Ésszel!
2019. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 év az sok idő?
2019. ápr. 6. 14:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Most itt vagyok gép előtt és szakdolgozatot kellene írnom most is. 22 Vagyok. Pont beszéltem haverral milyen jó volt az első év az egyetemen. Aztán most esett le,hogy az már 3 éve volt. Érted 36 hónapja.
2019. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegnap még 24 voltam, ma már 27... És hipphopp, holnap már 30 leszek.

Onnantól már csak úgy repülni fog az idő!

2019. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy nekem hogy ment el 40 év!!
2019. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Emlékszem én is 24 éves körül jártam amikor rádöbbentem hogy már nem vagyok tini.31 körül is elgondolkoztam életem folyásán.Megbékéltem a korommal 36 körül.Boldog voltam kb.33-38 között aztán 38 éves voltam amikor elhagyott a gyerekeim apja egy 14 évvel fiatalabb nőért.Most 43 vagyok.Se öregnek se fiatalnak nem érzem magam.Az a nem mindegy hogyan telik az idő.Van-e benne öröm a sok nehézség mellett,becsülöd-e annyira magad hogy merj élni(tanulni,dolgozni,utazni,szeretni)vagy csak vársz.Szép lassan(vagy gyorsan) elmegy az élet és rossz arra gondolni:ha utaztam volna,ha tanultam volna,ha elvállaltam volna a munkát Izlandon a szar párkapcsolat pátyolgatása helyett...
2019. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!