Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örülnétek egy ilyen szülina...

Ti örülnétek egy ilyen szülinapi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Kapnál egy kis cetlit ami elnavigál a város egy pontjára ahol újabb nyomok és rejtvények vannak. Olyan kincskeresős lenne, ha megtalálod a megfelelő checkpointot találsz buszjegyet benne amivel eljutsz a következő pontig.

Én, mivel a páromnak szánnék egy ilyet a végcél a folyópart egy eldugottabb részén lenne. Egy üveg borral, kajával és egy olyan kézzel fogható ajándékkal amit tudom, hogy rég meg akart venni. A kérdés az, hogy egy ilyen felvezetésnek örülnétek?



2019. ápr. 7. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszene.

A barátaim csináltak nekem hasonlót, amikor egy héten át kaptam rejtvényeket, amiknek a megoldása elvezetett a célhoz és az is nagyon bejött.

2019. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

És közben 15-ször eltéved, ellopják a buszjegyet, órák múlva sem ér oda stb.

Ez csak filmekben működik

2019. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy Hot sex legyen a Hotel Essex-ből :)
2019. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A városunk nem forgalmas és rengeteg helyre lehet eldugni, felragasztani stb
2019. ápr. 7. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az is meghatott örömkönnyeket csalna a szemembe, ha a cetlin az állna "Boldog szülinapot!"

Egy ilyentől én kérném meg a srác kezét. Mármint ott, helyben, a parton.

2019. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én annak örülnék ha felköszöntene egyáltalán valaki :D


Amúgy lehet örülnék, csak nagyon jól ki kell találni, hogy tényleg érdekes lehessen ez az egész. És túl sem szabad húzni, mert az ilyen buszozás működhet Budapest belvárosban ahol 5 percenként jön valami, vidéken meg óránként egy busz ha jön. Vagy csak szimplán megunja a felénél, te meg várhatod reggelig.


Összességében ugyanúgy örülnék játék nélkül egy sima találkozásnak a folyóparton.

2019. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék és kivitelezhetőnek is tartom. Az emberek ma már annyira csukott szemmel mászkálnak, hogy az csoda, hogy nem gyalogolnak percenként az autók alá. A közelmúltban kétszer is találtam úgy elejtett papírpénzt, hogy simán mentek el mellette folyamatosan. Nem hinném, hogy bárki "elemelne" egy nem túl feltűnően elhelyezett bármit. Esetleg ráírhatod, hogy kedves megtaláló, ez egy játék része, kérlek, hagyd a helyén. Fontos, hogy ne úgy fogalmazz, hogy ne vidd el, mert valami pszichológiai tény, hogy a "ne" egyeseket arra motivál, hogy csak azért is megtegyék. :)
2019. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 qborka ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene. 39/N
2019. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy nagyon tetszene. 🙂

Jó ötletet adtál.

2019. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem időseknek különösen jó ötlet a társasjáték, az új szabályok tanulása karbantartja az elmét. Állítólag a ticket to ride bajnokságon évek óta tarol egy nyugdíjas házaspár.


De hogy pontosan mit vegyél? Én személy szerint nem szererem a carcasssonet, de egész jó ötlet lehet időseknek .

2020. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!