Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyen szülinapi ajándéknak...

Ti milyen szülinapi ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel,hogy szülinapotok van és az egyik barátotoktól kaptok valamit. Pl. Örülnétek annak,ha csokit és egy személyesebb plüss zsiráfot kapnátok? És minek örülnétek?
2014. júl. 13. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
egy jó pasinak
2014. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Júúj első!

Ez jó volt nagyon!

2014. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy pont plüss volt, de kinek vennéd és hány éves?
2014. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 évesnek lenne. Nem vagyok jó ajándékozásban,úgyhogy tippeket is szívesen fogadok.
2014. júl. 13. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Élethosszig tartó szeretetben gazdag boldog párkapcsolatot...ja nem ezt én akarom elérni nem csak úgy megkapni :)


Én igazából nem drága vagy hasznos dolognak örülnék...hanem személyesnek...olyannak amit nekem készítenek...tehát személyesnek...lehet akár egy rajz egy vers...a lényeg, hogy emlék maradjon...pénzem van megvenni a szükséges dolgokat...de szeretetet, igaz barátokat nem lehet venni...lehet ha ilyet adsz neki most megsértődik, de évek múlva rájön tőled kapta élete leghasznosabb ajándékát!


21F

2014. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 14. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!