Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják azt az ismerősei...

Miért mondják azt az ismerőseim hogy ne legyek negatív, majd amikor pozitív vagyok folyamatosan kritizálnak amitől negatív leszek?

Figyelt kérdés

Semmi értelme nincs. És általában olyan bölcsen adagolják a kis tanácsaikat, hogy tényleg úgy érzem néha, hogy érdemes lenne megfogadni. Megfogadom, negatívan állok hozzá magamhoz (még nem vagyok elég jó, még van hova fejlődnöm, stb)


Aztán amikor mondják, h hát ez borzalmas, sugárzik a negativitás, legyek pozitív, néha ettől függetlenül elengedem magam és pozitív vagyok, nyílt akkor meg nagyon hamar kapom a pofonokat, hogy ugyan már mit képzelek magamról. Hiszem semmim sincs, semmit sem értem el, először érjek el valamit aztán.


Az emberek szeretik látni h a másik szenved? Vagy mi ennek az értelme?


2019. ápr. 7. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyszerűen legyél realista: a jó dolgoknak örülni kell, a rosszakat meg vagy elkerülni, vagy ha bekövetkezett, helyén és mértékéhez képest kezelni.
2019. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírásodról az az érzésem, hogy nem veled van a baj, talán egyszerűen az ismerőseid kötekedős bunkók(?) Miért kérsz tőlük tanácsot, miért veszed őket ennyire figyelembe?
2019. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hiszem semmim sincs, semmit sem értem el, először érjek el valamit aztán."


Szerintem ebből a mondatból eléggé az jön le, hogy az ismerőseid negatívak. Ilyet mondani valakinek még csak realistának sem hangzik.

2019. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átestem ezen nagyon régen, kamaszkorban. Semmi nem volt jó senkinek, akárhogy viselkedtem. Ekkor megértettem sok szenvedés után, hogy mindenki fogyatékos, és fogalmuk sincs mivan, de rengeteget tudnak pofázni.

Ezért már a hisztijükre, kritikájukra ellenszenvesen reagálok, önmagam vagyok, és az maradok, míg Ők tovább mérgelődnek a semmin.


Legyél önmagad mindig, amilyen te akarsz lenni. Ha valaki hisztizik, szólj vissza.

2019. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!