Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bántják itt folyton...

Miért bántják itt folyton folyvást az emberek?

Figyelt kérdés
Szívem szerint már kérdést sem írok ki erre az oldalra. Nagyon sok bántó válasz érkezik, persze kaptam olyan válaszokat is, amiért örök életre hálás leszek. Nem az a baj, ha valaki nem ért egyet a kérdezővel, de tényleg sokaknak akkor boldog a napja, ha beleköthet itt valakibe és ez szomorú :(.
2019. ápr. 8. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos igen, mert sok ember frusztrált és itt vezetik le a feszültséget. Plusz vannak olyanok is akik annyira rossz indulatúak, akiknek ez okoz örömet.
2019. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már te más véleményen vagy, mint a többi, akkor egyből támadnak. Pedig ez lenne a normális. Undorító emberi viselkedés. :(
2019. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a hülyéket szoktam oltani. Az önjelölt "mágusokat", "Jézussal szoktam beszélgetni" és hasonló elmebeteg mondatok/kérdések után.
2019. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A bántásnak nagyon sok formája van, és az emberi tudással függ össze, meg persze a neveltetéssel. A bántás valójában védekezés. Arra az esetre, mikor talán még megmagyarázni sem tudjuk, de zsigereinkben érezzük, alulmaradtunk. Ekkor bántunk, hogy győztesnek látszódjunk a saját szemünkben. A bántás mindig valami nem értéséből fakad. Sajnos azonban sűrű gyakorlása megszokássá válik, ekkor már a bántás nem leplezés, hanem oda se figyelő rutin.

A bántás fontos tulajdonsága, akit bántunk azzal soha nem működünk együtt. A megosztás alapesete, hogy gyűlölködést szít. A gyűlölködő ember bánt, tehát nem fog együttműködni. Az ilyen ember gyenge emiatt, tehát a gyűlöletkeltőnek nem kell tőle tartania. A bántás tehát a hatalom gyakorlásának egyik fontos eszköze is.


És ez ma nálunk szinte már kötelezővé vált.

2019. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az is tény, hogy rengeteg az eszméletlen hülye kérdés (és válasz), nem beszélve az olyan állító kérdésekről, amikor a kérdező nem választ akar, hanem eleve másokat a maga nézőpontja felé terelni.
2019. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!