Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől vannak ezek a deja vu...

Mitől vannak ezek a deja vu érzések?

Figyelt kérdés
A mai napon egy nagyon erős deja vu érzésem volt. Azt éreztem hogy pontosan ezt az esemény megtörtént álmomban évekkel ezelőtt. De egyébként is sokszor volt már, hogy valamire azt éreztem, hogy álmomban már megtörtént. Lehetséges lenne, hogy az életem összes eseménye valahol előre meg van írva és néha álmomban ebbe valahogy bepillantok?
2019. ápr. 9. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahol azt olvastam, hogy a dejavu nem más, mint pillanatnyi zavar az elmében.

Egyszerűen fogalmazva: Duplán érzékeli az agy az adott pillanatot. Gyors egymásutánban többször dolgozza fel a kapott ingert.


De persze, ha mindenképpen ragaszkodunk a spirituális megközelítéshez: igen, lehetséges amit írtál. Bármi lehetséges.

2019. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sűrűn szokott lenni. Néha kicsit olyan mintha a Végső Állomás filmekben lennék :D
2019. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!