Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hány elfekvő régi-régeb...

Nektek hány elfekvő régi-régebbi típusú telefonotok van? Nekem kb.10. Mind karcmentes, jó állapotú, de már a kutya sem venne ilyet. Van Nokia (több típus), Samsung, Sagem, Motorola, LG. Nincs szívem kidobni őket.

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy egyszer majd sokat érnek? A fő kérdésem mégis az, hogy nektek hány "már nemhasznált" telefonotok van?

2019. ápr. 10. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5. Nekem is jó állapotúak, működnek is. Nem dobom ki, régi, szép emlékek.
2019. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van/volt egy pár, de múltkor megláttam az egyiknél, hogy szabályosan gömb alakú volt az akkuja, úgy felpúposodott, ezért kivettem az összesből az akkukat, és kidobtam egy tescos akkugyűjtőbe. Robbanjanak fel máshol.
2019. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3. Egy motorola kagylós, kinyitható, a felső aranyszín bevonat leperegve, itt ott betörve, be sem kapcsol.

Egy sony xperia, nem találja a hálózatot. És egy samsung s3 mini. Ez működik. Én nem gyűjtöm őket, akkor veszek újat ha szükséges.

2019. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külsőre írtam, hogy jó állapotúak, de számoljatok közel 20 évet. Ennyi idő alatt gyűlt össze. Én is használtam őket sokáig.
2019. ápr. 11. 10:36
 5/5 qborka ***** válasza:
100%

1 db szétcsúsztatható Samsung, 1 db Xperia Z nem tudom mennyi, 1 db kicsi nyomógombos Samsung. sms-eket őrzök rajtuk. :)


Nem hinném, hogy ezek valaha igazán sokat fognak érni.

2019. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!