Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves lettem, nem is olyan...

24 éves lettem, nem is olyan rég még csak 17 voltam. Hogy ment el ilyen gyorsan az idő? Semmit nem változtam

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Az idő ilyen gyors. De az baj, ha nem változtál.
2019. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Tanulmányozd Einstein relativitas elméletet.
2019. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Úgy, hogy 7 év nem sok idő. Az meg, hogy semmit se változtál egy kicsit ciki. Szóval 0 munka, meg apuci kicsi lánya (vagy pici fia), ez 24 évesen nem normális.
2019. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, így halad az idő...

Egyik bölcsebb tanárom mondta, hogy nagymamája mondogatta mindíg, hogy úgy jó ha repül az idő, mert ha az idő gyorsan tellik, akkor egészséges voltál és boldog. Ha az idő lassan tellik, akkor betegség volt és szomorúság, ahol minden perc hosszú...

2019. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam: minél idősebb leszek, az idő annál gyorsabban telik (ez relatív persze)...
2019. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Azt te csak hiszed, hogy nem változtál.
2019. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt, szerintem nem lehet már követni ezt a felgyorsult világot. Még emlékszem ahogy mentem 6 éve tippmixet rakni kedd délután a Bajnokok Ligájára, még a meccseket is tudom. Akkor voltam 18, most meg 25 leszek, de én sem változtam semmit. De amúgy rájöttem értelme nincs az egésznek, simán meghalhatnék akár holnap is, aztán tök mindegy mit csináltam 25 évig.
2019. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Én is ezt érzem amúgy. Tiniként alig vártam, hogy végre felnőtt legyek és hihetetlenül hosszúnak tüntek az évek.

Most meg? Még csak most volt újév és mindjárt egy félév eltelt...

Azért én változtam, ha nem is fizikailag, de sokkal érettebb és komolyabb lettem, aminek örülök.

2019. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Édes istenem milyen retardáltak egyesek:DDDD Csak annyit írt, hogy nem változott semmit! Erre lepicilányozza/picifiázza a retardált majom....

Igen, relatíve én sem változtam, maradtam az aki voltam. Sőt! Persze, ma már dolgozom. És igen, nagyon gyorsan telik az idő!

2019. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!