Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan oldhatnám...

Mit tegyek? Hogyan oldhatnám meg anélkül, hogy rámenős lennék?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy fiúval, és nagyon megtetszett. Még egyszer fogunk biztosan találkozni, de akkor is csak egy versenyen. Nagyon vártam tegnap, hogy elhívjon mert úgy éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, de ez nem történt meg. Nem vagyok annak híve, hogy egy lány rámenős legyen, vagy ő hívjon el egy fiút találkozni. Az sem biztos,hogy nincsen barátnője, ezt sem tudom sajnos. És amilyen az én szerencsém, bizonyára van neki. A facebookját checkoltam, de bejelölni sem szeretném. De úgy érzem valahogyan okosan tennem kellene valamit. Tegnap igyekeztem jeleket adni neki, és lehetséges, hogy már ezzel is rámenős voltam. Sajnos nehezen tudom eldönteni hol a határ. 22/L
2019. ápr. 11. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz, nem ciki, ha a lány kezdeményez. Legfeljebb kiderül, ha már van valakije, vagy nem jössz ne neki. Ha viszont lehetne valami és nem lépsz, elszalasztod.
2019. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem így van a valóságban, mint ahogy leírod :D (X, Z dolgok már rámenősség...) Ha valaki tetszik és nem mutatod ki, elszalaszthatod. Sőt, sokszor 2 szeretett lányból az a befutó, aki megkéri a fiú kezét. Nem lehet tudni, mi van az illető élettervében, amire pont megfelelő egy bizonyos viselkedés, amire ráharap.:)

Szerintem szivecskézd be egy fotóját vagy bejegyzését.

:)

2019. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett, bevállaltad a rámenősséget?
2022. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem lett belőle semmi, és kicsivel később kiderült, hogy barátnője is van.

Van az úgy, hogy nem mindkét fél kellően érdeklődik és megteszi a lépéseket, és akkor nem kell szorongania az embernek. Korábban ezt nem ismertem. Így alakult a mostani barátommal akivel már egy éve együtt vagyunk :)

2022. jún. 16. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!