Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt GYIK en szokás lepontozni...

Itt GYIK en szokás lepontozni mindenkit csak úgy?

Figyelt kérdés
Rég voltam ezen az oldalon, több éve. Nemrég visszajöttem, hogy kiírjak egy kérdést és azt veszem észre, hogy minden válaszolónak, attől függetlenül, hogy mit válaszolt ilyen 26% os hasznosságot adnak. Sokan így szórakoznak? Esetleg versenyeznek a rangsorban és így próbálnak feljebb jutni?

2019. ápr. 11. 22:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Közben lehet, hogy csak érzékeny témát érintett a kérdésem 😂
2019. ápr. 11. 22:57
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen vannak akik ezzel szórakoznak
2019. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Sokaknak sajnos nincs más dolguk, és ebben lelik az örömüket.
2019. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Egyik miért vagyok lepontozva kérdésemre az alábbi választ kaptam:


"F@T@L_3RRORxoo89 vagy lehet látták korábbi kérdéseknél a válaszaid és elvből lepontoznak, ha meglátják a neved. Csak egy tipp, mivel belőlem is undort fejt ki ha meglátom"

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Szóval ja, szokás "elvből" :D

2019. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Ez egy fétis, aki nincs benne, nem érti meg. Mentek a piros kezek. :)
2019. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Lepontozás???


Én már fel sem veszem, amikor 0%-os a válaszom, annak ellenére, hogy konkrétan a munkámba vág a dolog, azaz abból élek, de ennek ellenére mások szerint nem úgy van. Szóval ez már fel sem tűnik.


Az viszont rohadtul feltűnik, és mások is irkálják, hogy teljesen normális, nem szabályszegő válaszok eltűnnek!!!

2019. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó igazad van.

Komolyra fordítva a témát a fentebbi poén miatt rámszállt egy kislány privátban.

Tehát leírom a komoly véleményem.

Feltesznek egy kérdést várva valami megerősítésre. Viszont, ha a válasz nem tetszik a kérdezőnek, vagy éppen az olvasónak, akkor megy a piros pacsi.

Inkább a szöveg szerkeszthetőségét tették volna lehetővé, mintsem ezeket a butaságokat.

Nekem volt egy még a színvonalat megütő elméleti kérdésem.

24 órát nem volt fent, mert a gyk moderátori szerint nem volt megfelelő. Semmi rasszizmus, semmi káromkodás, semmi uszítás nem volt benne. Párat béli keltem nekik e-mailen, ami igen csak a szabályzata ütközik és megkérdeztem, hogy ez mitől másabb. Se válasz, se az ide nem illő kérdések nem voltak ki törölve.

Tehát ez a le, fél pontozgatás is olyan, mint a moderátori hozzá állás. Egy vicc.

2019. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Tudom, hogy vannak, akik, mint meglátják a nevem rögtön lepontoznak, én élvezem.
2019. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
A kedvencem amikor van egy kérdés hogy mondjuk a piros vagy a kék színt szereted jobban, odaírod hogy piros és lepontoznak. Fel nem tudom fogni hogy valakinek annyira az identitása része a kék szín szeretete hogy fogja és képes megnyomni a gombot mert olyan érzelmi reakciót vált ki belőle hogy nem mindenki a kéket szereti? Vagy mi? És tényleg kb. ilyen kaliberű kérdéseknél.
2019. ápr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Bevallom én olyan vagyok akinél megesik hogy mindenkit lepontozok.

Hogy miért/mikor?

Nos én érzékeny vagyok arra ha egy szubjektív kérdésre jól válaszolok, de a véleményem nem tetszik mindenkinek ezért lepontoznak, szóval ha az én szubjektív véleményem "rossz" válasz a kérdésre akkor mindenki szubjektív véleménye rossz válasz a kérdésre és bum bum bum, már repül is a piros mindenkinek. Gyerekes és hülye hozzáállás tudom, de nekem valahogy elégtétel érzést okoz.

2019. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!