Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35 évesen mik legyenek a...

35 évesen mik legyenek a terveim, ha az átlagember életmód nem vonz?

Figyelt kérdés
20-as éveimben gondoltam családra, ezt nem sikerült kivitelezni 1 lánnyal sem, és most 30 közepén meg biztos nem fogom azzal elrontani az életem, hogy nők meg család. Ezek mára idegenek és hidegen hagynak. Amit viszont biztosan tudok, hogy kb. 45 éves koromig csak egyedül akarok lenni, és utazni sokfelé a világban. Ti hogy töltenétek ezt a 10 évet? Mert 45 után szeretnék családot, de mivel kimaradt az élet eddig, így minimum 10 évet most csak 100% aktív életnek akarok szentelni. Különleges tippek?
2019. ápr. 12. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
privatban adok egy tanácsot
2019. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Szia! Még egy oldalon láttam, hogy van egy körülbelül 30 éves férfi aki egy kis hippi buszt átrendezett mini konyháva +ággyá, és azzal utazgat minden felé :) arra megy amerre kedve tartja, de gondolom neked munka miatt nem megoldható, ezért szerintem csak találj olyan helyeket, amiket szívesen megnéznél, én is példaul életemben elszeretnék majd menni New Yorkba Tokyoba stb. :D
2019. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű lenne.
2019. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben azt javaslom, hogy 45 éves korodig legyél egyedül és utazgassál a világban, azután pedig alapíts családot.

Mi a kérdés?

Egy boldog ember vagy, tudod a célodat. Csináld.

2019. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Ezt mástól kell megkérdezni?
2019. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szakmád? Nyelvtudás?


Ha nincs, és gondolom nincs lóvéd, akkor menj olyan helyre melózni, ahol utazhatsz. Pl.: hajó, segélyszervezet, francia idegenlégió, tehersofőr/kamionos,...

2019. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
step by step
2019. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

2, azokat a lokációkat én is kedvelem..:D Pont ilyesmire gondoltam, hogy iylen tapasztalatok és kalandok begyűjtésével később már nem vágynék nagyon erre, és nem esnék bele egy kapuzárási pánikba.

4, egyfajta bakancslista lett volna a kérdésem, gyors-különleges kalandok és hobbik. Tehát hogy ne essek bele valami olyan felesleges hobbiba, ami elvesz 5-6 évet, aztán rájövök, hogy semmi értelme nem volt..:)

2019. ápr. 12. 16:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Bakancslista...oké, de mennyi pénzed van erre?

Mert hiába írom, hogy Amazonas túra, ha Csepelre sem tudsz jegyet venni.

2019. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem keverjük ide a pénzt, nincs köze hozzá. Utazni fillérekből lehet ma már.
2019. ápr. 12. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!