Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt még olyan aki karcolja...

Van itt még olyan aki karcolja magát?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2019. ápr. 15. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Vakarózás céljából.
2019. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Az mennyire ér, hogy csak simán nem tudok vigyázni magamra és tele vagyok karcolásokkal? (Az egyik 2 hetes és úgy néz ki, mintha eret akartam volna vágni, pedig csak béna vagyok XD)
2019. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Néha előfordul. Akkor szoktam, ha felidegesítenek nagyon durván. A fizikai fájdalom enyhíti a lelki fájdalmat.
2019. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, tetoválással :)
2019. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Keress fel egy pszichiátert. Ez nem normális.
2019. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szoktam, de még a gimiben volt egy ilyen időszakom. Elég magányos és frusztrált voltam, mert sokat alázott az akkori osztályom, és valahogy le akartam vezetni a feszkót.


25/F

2019. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 brokenpotato válasza:
100%

#5 szerinted ezzel segítesz? Fogalmad sincs, a kérdező min megy keresztül, nincs jogod elítélni. Örülj neki, hogy neked nincsenek problémáid, vagy ha vannak is, tudod őket kezelni.

A kérdésre válaszolva igen, évek óta először újra kézbe vettem a pengét. Leginkább azért csinálom, mert a fizikai fájdalom eltereli a figyelmem a lelkiről. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.

17/L

2019. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Vannak problémáim,de azt nem úgy oldom meg,hogy bántom magamat. Mert ha ezt tenném,akkor később megbánnám. Először gondolkodni kell.
2019. ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
#8 - Tudom, hogy ezt később írom, lehet hogy nem látod pont te, de bárki más viszont igen. Ha ez az első gondolat hogy az illető biztos hülye, mert nem gondolkozik, akkor csak mondanám, hogy én pont azért kerültem ilyen szituációba, mert egyfolytában gondolkozok olyan dolgokon, amit tudom hogy nem kellene, és ezért folyamatosan embertelennek érzem magamat. Szóval esetemben - és szerintem nem én vagyok az egyetlen - pont a gondolkozás vezetett ilyen dolgokhoz.
2019. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!