Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok még grafitceruzáv...

Ti szoktatok még grafitceruzával vagy rotring ceruzával írni?

Figyelt kérdés

Én mindig csak tollal szoktam.

Aki igen, az mit / hova ír ezzel?


2019. ápr. 20. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írni nem, viszont nagyon sokat rajzolok velük. :D
2019. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Már régóta csak tollal írok, de ha valami még nem biztos vagy le kell rajzolnom valamit, akkor mindig rotringot használok.
2019. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most csak írásra gondolok! :)

(De köszi :))

2019. ápr. 20. 20:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen használok rotringot.

Általában apróbb feljegyzéseket, kisegítő számításokat, mire eljutok a végeredményig.

Csak ami végleges azt írom tollal.

2019. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

órán szoktam rotringgal matekon és fizkán, a tanárnak nem tetszik, de én így szeretem, hogy házi tollal, órai munka rotringgal. órán nincs annyi idő átgondolni mindent, vagy számolni, így ha hibázok, kiradírozom. Ha mindent áthúzogatnék, meg hibajavítóznék, tiszta káosz lenne a füzetemben. Így szépen átlátható.

Ezenkívül műszaki ábrázoláson és gépszerkezettanon rotringgal rajzolok, és írok, mert ott meg csak szabványírással lehet írni.

Grafitot nem használok, túl macerás, ha kitörik a hegye, akkor faragni kell, órán erre nincs időm. Rotringból viszek többet és azokba különböző betéteket veszek és ha kitörik csak egy nyomás és folytathatom a munkát. Körzőm is rotringhegyes, mert praktikusabb, több féle betét rakható bele és szép vékony körvonalat lehet húzni vele.

2019. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok rotringot. Jegyzetelni szoktam vele, vagy bármit felírni.
2019. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Suliban matekon csak rotringot használok, túl sokat hibázok. Ha tollal írnék, rengeteget kéne javítanom.

Minden más órán tollal írok, jobban is szeretek azzal írni

2019. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Húú, amíg sulis voltam, én is sokat rotringoztam! A javítások miatt én is. Csak annak már jó 10 éve... :-/
2019. ápr. 20. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyorsírást mindig ceruzával írom. Rotringot használok és van színes hegyem is hozzá.
2019. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig rotringgal írok a suliban, talán csak angolon meg bioszon használok tollat. (Meg persze dolgozatoknál) Nekem sokkal kényelmesebb, hogy ha hibázok, könnyen el tudom tüntetni, és nem lesz tele hibajavítóval a füzetem, meg nem kenődik el a még meg nem száradt tinta.
2019. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!