Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy én értettem...

Tetszem neki? Vagy én értettem félre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolából akivel eddig sosem beszéltem . 20 év körüli, mert tovább tanult a suliban. (okj-s képzés)és ezidáig nem vettem észre. Az elmúlt hónapokban viszont felfigyeltem rá és kezd megtetszeni, szerintem ő is tudja hogy egy ideje "figyelgetem" mert viszonozta a szemkontaktust. A napokban pedig összefutottam vele az utcán, persze akkor sem beszéltünk mert épphogy elmentünk egymás mellett , és nagyon megvoltam illetődve mert nem gondoltam hogy ott látom. Mikor egymás mellett elmentünk végig a szemembe nézett és mosolygott.

(Nem egyedül voltam sajnos és ő sem.)

18/L



2019. ápr. 21. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, de ez 15 éves szint mindkettőtöktől, ugye tudod
2019. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hogy eddig nem ismertem és ő sem engem? Mindenkit nem ismerhetek. Kb 1-2 hónapja vehettük észre egymást. Nem sok alkalom volt eddig rá hogy egy környezetben legyünk.
2019. ápr. 21. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nehéz megmondani hogy tetszel e neki :)
2019. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet mosolygott a viccen, vagy a sztorin.

Hisz, azt mondtad hogy nem egyedül volt. Vagy higy volt? Szemedbe nezett, aztan mosolygott?

2019. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amíg egymásra néztünk végig mosolygott.

Akkor éppen nem beszélgetett.

2019. ápr. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!