Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem senkinek?

Miért nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés
Jó, az túlzás, hogy senkinek, mert anonim oldalakon képküldés után mondták, hogy helyes vagyok, illetve a nyugdíjasok szerint is jóképű vagyok, csak éppen afelől nem látok érdeklődést, ahonnan szeretnék látni... irigylem azokat a fiúkat, akikre csak úgy tapadnak a lányok. Magas vagyok, állítólag helyes, ápolt, normálisan öltözködöm, intelligens, értelmes vagyok, udvarias és kedves mindenkivel (különösen a lányokkal) szemben, szeretik a humoromat, viszont a testalkatom enyhén macis. Nem vagyok kövér, csak hát van felesleg rajtam. Ez ennyit számíthat?
2018. aug. 4. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, a közérzeted is jobb lesz. Privátba ha gondolod írd le hány kg vagy, de szerintem biztos nem lehet annyira vészes.
2018. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, kb nálam is ugyan ez a helyzet. Azzal vígasztalom magam, hogy egyszer tuti nálam is jön valaki.
2018. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a testalkat (ha nem túl szélsőséges) ennyit számítana.

Viszont amelyik kocsi nem vesz fel az után ne szaladj, nem vet jó fényt egy pasira. Majd lesz olyan lány, aki viszonozza az érdeklődésedet.

2018. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az a véleményem, hogy önmagára igényes ember nem hagyja, hogy elhízzon.


Abban látom a problémát, hogy valószínűleg te nem a "magad szintjén" keresel párt. Olyat keress, aki annyit tud adni neked, amennyit te is neki. Ha rajtad van felesleg, akkor ne csodálkozz, ha a "tökéletes külsejű" lányokat nem érdekled. Ha nem vagy hajlandó változtatni a testalkatodon, akkor tessék szépen keresgélni a 80 plusszos csajok mezőnyében.

2018. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl. bejönnek a mackósabb férfiak, meg szerintem sok más lánynak is, úgyhogy nem hiszem, hogy az alakoddal lehet a baj.

Én is így vagyok egyébként, csak lányként, nem hiszem, hogy különösebb baj lenne velem, jó mondjuk arcra nem vagyok szép, de nálam rondábbaknak is van barátjuk..Meg én is kedves vagyok mindenkivel, mégse érdeklek senkit :/ Az egyik korábbi válaszolóhoz hasonlóan én is abban reménykedem, hogy egyszer találkozok valakivel, aki szeretni fog :)

2018. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Emberek, itt nincs szó nagy elhízásról... 188 centihez 90 kilo párosul, ráadásul a csontozatom is erős, és viszonylag erős is vagyok, de azért van kis hasam... tényleg nem túl nagy, ez még nagyon nem tartozik a "fúbasszus" kategóriába
2018. aug. 4. 23:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt főleg csak #4-esnek szántam
2018. aug. 5. 00:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél annyira kedves a lányokkal. Udvarias meg végképp ne. Figyeld meg, hogy az általad irigyelt fiúk jelleme előzékeny lovagias úriemberhez áll-e közelebb, vagy flegma laza stricihez (most két végletet mondtam).
2018. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Ezt már csak a saját etikettem miatt sem tudnám így tenni... bár teljesen egyetértek... őszintén szólva engem az is olyan jó érzéssel tölt el, ha valakit előreengedek, amikor felszállunk a buszon (mondjuk szinte mindenkit előreengedek), és mosolyogva megköszöni. :)
2018. aug. 5. 00:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj nyugdíjassal
2018. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!