Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on regisztrál valaki,...

Facebook-on regisztrál valaki, de nem szeretne ismerősöket "gyűjteni", ilyen van?

Figyelt kérdés

Tehát regisztrált a facebookon valaki, nem is keres ismerősöket, és nem is jelöli vissza azt, aki őt jelöli. Nem akar ismerősöket, ő mindössze egy facebook csoport miatt regisztrált, hogy oda beléphessen.

Van ilyen?



2019. ápr. 22. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, én is így vagyok. Egy szakmai csoportba akartam bekerülni, senkit nem jelöltem, és aki jelölt, az sem igazoltam vissza, mert nem ez volt a célom.
2019. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Jelen.
2019. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Én is megbántam, hogy nem ezt tettem. Abban a naív hitben voltam, hogy ha én kommunikálok ismerősökkel, akkor legalább Messenger-en tudom tartani a kapcsolatot.

Ehelyett jönnek az üzenetek, csoportosan meg vagyok szórva üzenetekkel, lájkoljam, szavazzak, jelentkezzek, csatlakozzak, stb-stb... Névnapon is meg vagyok szórva másik azonos keresztnevűekkel... Sok évig tartott rávenni magam hogy regisztráljak de megbántam.

2019. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Én úgy vagyok vele, hogy most regisztráltam egy hete. Szintén szakmai csoporthoz szeretnék csatlakozni, és CSAK ez az egy oka van, amúgy sosem regiztem volna. Én nem is jelöltem senkit, de már látok 5-6 jelölést. Csak azt nem tudom, kell-e magyarázkodnom, hogy miért nem jelölöm vissza, vagy csak hagyjam.
2019. ápr. 22. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a gyermekem iskolai csoportja miatt vagyok fent. Oda raknak fel minden fontos infot.
2019. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van aki megsértődik mert "nem jelölted vissza", egyénfüggő ki hogy reagál erre.
2019. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. És olyankor csak hagyjam függőben? Mármint akik jelölt?
2019. ápr. 22. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is sok függőben lévő jelöles van és nem érdekel ha megsértődnek mert nem jelölök vissza.

Mi a francnak jelölnpl olyan kolléga aki a mhelyemen visszaköszönni se tud?

Amúgy se posztolok, szóval nincs miért követni.

2019. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal be lehet állítani, ne lehessen ismerősnek jelölni.
2019. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget:)
2019. ápr. 23. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!