Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy nem ismertek meg valakit az utcán, ha szembejön? Akár közeli ismerősöket, munkatársakat.

Figyelt kérdés

Velem rendszeresen előfordul.


És utána a fülembe jut a panasz, hogy én nem szoktam köszönni, ha találkozunk az utcán.


Pedig nem is szándékos, egyszerűen csak ilyen vagyok. Belefeledkezem a gondolataimba, és akkor nem veszem észre, hogy mi van körülöttem.



2018. dec. 9. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Én gyakorlatilag bárki mellett képes vagyok így elsétálni.

36N

2018. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én is. Csak akkor veszek észre bárkit ha számítok rá hogy ott lesz.
2018. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, szegény másik, azt hitte, hogy szégyellem őt megismerni, pedig csak mint a zombi bolyongtam. Hajlamos vagyok nagyon elmerülni a gondolataimban és kizárni a külvilágot.
2018. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, van, ilyen néha, de nem érdekel. Nem feltűnő annyira, a németeknél nagyon gyakori ez a dolog, van is valami spediális elnevezése neki: "városi vakság" vagy valami hasonló.
2018. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeem soha nem fordul elo. Minden masodpercben mindent azonnal erzekelek mint egy gep es elemzi a rendszer is... ja nem!
2018. dec. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már elsétáltam így a saját anyám mellett is az utcán. :D Én is ilyen vagyok.

Olyan jó, pihentető dolog elmerülni a saját gondolataimban, rendesen kikapcsol. Van így is elég dolgom az emberekkel, nem majd még az utcán is őket fürkésszem. Aki ezt nem érti meg, azzal nem tudok mit kezdeni.

2018. dec. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6, 80%-os de jól leírta.



Alapból imádok a gondolataimba merülni, így is túl kevés erre a lehetőségem.

Az emberből már a munkahelyen túl sok, eléggé csapatmunkát igényel a meló ha momoton is, kint a folyosó is tele van, otthon a házban is jópofizni kell, mert mindig van valaki, amikor hazaérek.

A városi életmód se való nekem ezzel a nagy tömegnyomorral.


Frasztó és nem érdekel más embereket figyelni, sőt, ha én utálom, ha bámulgatnak.


Szóval elgondolkozom és csak azt nézem kb, hogy ne üssenek el.

2018. dec. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!