Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fényképezett le?

Miért fényképezett le?

Figyelt kérdés

4-5-en beállunk egymás mellé a liftbe. A csaj 1 fejjel kisebb volt, mint én. A mobilját felém fordította, közben (úgy tett) megvakarta az arcát. Messengeren küldhette direkt valakinek a képet. Alig vettem észre a szemem sarkából, de nem szóltam.

Egy nagy munkahelyen dolgozok vele, de nem köszönünk egymásnak.

Kb egy korban van velem - 20.


Nem értem mi indoka volt lefényképezni engem. Nincs rajtam semmi vicces, átlagosan nézek ki, munkaruha volt rajtam/rajtunk.


2019. ápr. 23. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Szeribtem tetszhetsz neki. Lehet, elküldte a barátnőjének, hogy együtt tárgyaljanak ki. Vagy elalvás előtt nézegeti a képed.

Vagy tényleg nem épp akkor etted le magad?

Amúgy nekem is megfordult már a fejemben, hogy lesi fotót készítek a kiszemeltemről, de nem volt elég bátorságom.

2019. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért itt kérdezed meg? Miért nem a csajt kérdezted? Mondhattad volna neki, hogy engedélyt kellett volna kérnie, hogy lefotózzon, és a képedet nem rakhatja ki sehová az engedélyed nélkül
2019. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy tenyleg lefenykepezett es nem egy selfiet csinalt? Amibe mondjuk te is veletlenul beleestel?
2019. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szelfi volt, mert a telefon hátulja egyenesen a pofámba nézett.

Így utólag pedig le is tagadhatja.

Ha pedig csk meg akart találni facebookon vagy valahol megtudni ki vagyok, akkor az nehezen fog menni, mert alig ismernek.

2019. ápr. 24. 05:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos lúzernek tart. És szétküldözgeti mindenkinek, itt ez a lúzer.
2019. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a telefon elso kMerajaval fotozott szelfit.


Egyebkent kit izgat? Engem is fotoztak mar le, szerinted azon ragom magam hogy most vajon engem targyalnak e ki vagy sem. Es h igen, akkor mivan? :DDD de komolyan? Akkor mi van?

Semmi nem lett azota se. Es megszgom veled se lesz. A kep torlesre kerul, ha egyaltalan tenyleg elkeszult, mert haaanyszor volt velem is hogy felreerthetoen tartottam a telot es egyenesen riadt szemek neztek ram :D, kozben nem csinaltam fotot... maradjunk annyiban hogy az eg vilagon semmi nem fog tortenni emiatt. Te meg napokig ezen ragodsz magyarul 2 napot kidobhatsz a kukaba az eletedbol es tobbet is ha ennyit ragodsz ilyen nevetsegesen felesleges bagatell dolgokon. Lefotoztak jajj mi lesz? Semmi nem lesz. Ugyhogy relax es elj tovabb. Vagy keresd meg a csajt ha ennyire baxxa a csorodet, de ehhez szerintem nyuszi vagy, mert mindig ott van a “mi van ha tevedek” faktor, es nem akarsz lebogni elotte, igaz? Tehat ha van tevedesi faktor es nem 100% a foto, akkor jobb ha elengeded a storyt. Mert tenyleg loturo sincs ha lefotozott. Ha megis azert fotozott le mert rohogni akar rajtad valakivel, akkor 1. ugyis torli majd a fotot 2. Ez nem az a szint pl ahol en tartok tehat nem tud bantani az ilyesmi. Mert nekem ez baromi nevetseges mas miatt. Te is gondold igy.

Ennyi

2019. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!